Trukmė: 4 val. 31 min

XXI a. pardavėjas: koks jis turi būti – tai gyvai nufilmuoti mokymai su pardavimų eksperte Virginija Sinickiene. Šių mokymų vienintelė paskirtis – tai priversti kiekvieną dalyvį iš esmės pažiūrėti į tai, ką jis daro ir kaip tai gali pataisyti. Nuo baimės kelti ragelį ir skambinti iki kalbėjimo užtikrintumo lavinimo.

Sužinosite:

  • Sužinoti kuriose srityse „užrakintas“ jų potencialas ir kaip jį išlaisvinti siekiant didesnių rezultatų pardavimuose;
  • Sužinoti kokios įtakos technikos veikia šiame laikmetyje;
  • Nugalėti baimes ir sustiprinti pasitikėjimą savimi;
  • Pradėti mėgautis pardavėjo darbu ir bendravimu su klientais.

Šiame laikmetyje dauguma pardavėjų yra turėję daug įvairių pardavimo mokymų, sužinoję įvairių pardavimo technikų. Ši žinių gausa dažną pardavėją pavertė labiau „žiniomis pripampusiu robotu“ nei šiltu ir maloniu žmogumi, kuris turi vertingos informacijos srityje, kurioje dirba ir konsultuoja klientus. Dauguma pardavėjų jaučiasi nereikalingi klientams, jiems nemalonu girdėti klientų atsisakymus ir patiria daug streso dirbdami savo darbą.

Seminarą veda:

SINICKIENE

VIRGINIJA SINICKIENĖ – verslo praktikė, profesionalaus pardavimo, pardavimų valdymo, klientų aptarnavimo, veiklos valdymo srities ekspertė. Ji turi 12 metų praktinės pardavimo, 6 metų vadovavimo patirtį turizmo, draudimo, mokymų organizavimo ir vedimo versle. 5 metus Virginija dirbo pardavimų vadybininke ir direktorės pavaduotoja turizmo bendrovėje, 4 metus vadovavo pardavėjų komandai vienoje iš lyderiaujančių draudimo bendrovių, mokymus veda ir konsultuoja nuo 2007 m.
Virginija daug dirba ugdydama vadovus ir pardavėjus realiose darbinėse situacijose, todėl jos mokymai labai lengvai praktiškai pritaikomi bei efektyvūs.

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite vieną iš narysčių:
- PROFESINIO TOBULĖJIMO
- VADOVO, VERSLININKO, INVESTUOTOJO
- VIP

 

ĮSIGYKITE NARYSTĘ ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite ir pamatysite VIDEO