DUK

  • Ar galiu nupirkti kelis tuos pačius seminarus sau ir kolegoms?

Taip. BET būtinai PASTABOSE įveskite papildomai kolegų el. paštus, tam, kad jiems sugeneruotume prisijungimus ir priskirtume seminarus. Nes sistema automatiškai sukuria prisijungimą ir priskiria įsigyta seminarą, tik jums.

  • Kaip panaudoti nuolaidos kodą?

Prekę įsidėjus į krepšelį, bud vieta nuolaidos kupono kodui. Čia pateikta instrukcija https://webseminarai.lt/nuolaidos-kodas.

  • Kiek kartų galėsiu peržiūrėti nusipirktą seminarą?

Nusipirktą seminarą išsąrašo MOKAMI SEMINARAI (https://webseminarai.lt/parduotuve) galėsite peržiūrėti tiek kartų, kiek tik norite ir neribotą laiką.

Narysčių seminarus (SAU, VERSLUI, VIP) galėsite  peržiūrėti tiek kartų, kiek tik norite, bet per narystės galiojimo laiką.

  • Padariau dvigubą mokėjimą, ką daryti?

Tokiu atveju parašykite mums el. paštu info@webseminarai.lt ir mes grąžinsime Jums permokėtus pinigus.

  • Tiesioginė seminaro transliacija baigėsi, o įrašo nėra. Kada bus?

Po tiesioginės transliacijos mes įrašą sumontuojame ir įkeliame į Youtube kanalą bei į mūsų puslapį (toje pačioje nuorodoje, kurioje vyko tiesioginė transliacija) iki 10 darbo dienų. Taip pat apie įrašo įkėlimą pranešame mūsų naujienlaiškyje.

  • Ką gausiu užsiprenumeravęs naujienlaiškį?

Naujienlaiškių prenumeratoriai gauna visą informaciją apie WEBseminarai.lt veiklą. Jie pirmi sužino apie artėjančias tiesiogines transliacijas, apie įkeltus naujus įrašus, organizuojamus renginius bei naujausius įvykius, su kuriais yra susiję WEBseminarai.lt.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Rašykite mums ir mes atsakysime :)

[twocol_one][contact-form-7 id=“24593″ title=“Susisiekimas“][/twocol_one]