fbpx

Kurioje rinkoje dirbate? Lietuvos? Tokios izoliuotos rinkos jau seniai nėra, tėra tik pasaulinė arba bent jau Europos Sąjungos rinkos. Tikėtina, kad konkuruojate su produkto gamintojais, tarkime, Lenkijoje ar Rusijoje, o bent vienas Jūsų kolegų svarsto galimybę padirbėti Vakarų Europoje. Ne tik produktai, bet ir darbuotojai plaukia ten, kur geriau, įdomiau ar pelningiau.

Tikėtina, kad Jūs tikriausiai jau turite puikų produktą ar paslaugą, bet dirbate tik Pabaltijo  rinkoje. Nesvarbu, ar esate didelės bendrovės specialistas, atsakingas už pardavimus užsienio rinkose, ar mažesnės kompanijos savininkas, Jums rūpi pasiekti kita kalba kalbančius, kitaip mąstančius pirkėjus kitose pasaulio šalyse. Gali būti, kad jau turite klientų užsienyje, bet jaučiate, jog rinkos dalis per maža.

Mindaugas Kazlauskas, vertimo paslaugų ir technologijų įmonės „Synergium“ įkūrėjas ir vadovas, dalinsis patirtimi, kaip jo vadovaujama įmonė per 9 gyvavimo metus įžengė į rinkas nuo Brazilijos iki Japonijos. Be sėkmės istorijos, tiesioginės transliacijos metu bus duoti konkretūs patarimai, kaip Jūsų prekei ar paslaugai greitai ir nebrangiai sukurti saugų Šilko kelią ir įtikinti kita kalba kalbančius bei kitaip mąstančius pirkėjus, kad esate verti jų pasitikėjimo.

Seminaro turinys:

  • jei turite nuostabų produktą, bet jo dar neeksportavote – nuo ko pradėti;
  • jei turite nuostabų produktą ir jau turite karčios eksporto patirties – kaip nesusikalbėjimo klaidų galima išvengti;
  • kada pagalbos galima kreiptis į reklamos agentūras, kada – į rinkodaros konsultantus,  kada – į komercijos atašė, o kada – tiesiog į vertimo įmonę.

Seminarą veda: 

kazlauskasMINDAUGAS KAZLAUSKAS – kalbos paslaugų ir technologijų įmonės „Synergium“ vienas įkūrėjų ir vadovas. Jau daugiau nei 10 metų įmonė padeda įžengti į užsienio rinkas, teikdamas vertimo paslaugas. Įmonė pati eksportuoja daugumą savo paslaugų klientams visame pasaulyje.

 

 

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO