ROBERTAS LAPKAUSKAS – „Kas man svarbiau – kelionė ar galutinis finansinis rezultatas?“

Seminaro rengėjai:

LB_logo        logo_2013_fb

Seminaro aktualumas:

Asmeninių finansų valdymas – aktuali tema visiems, nepaisant Jūsų profesijos, veiklos, įpročių ar statuso. Tam tikri pagrindai privalo būti įdiegti kiekvienam iš mūsų. Tam, ką mūsų švietimo sistema vengia mokyti mokyklose, mes privalome skirti laiko patys, kad pritaikytos žinios leistų finansiškai saugiai jaustis kiekvienam iš mūsų ir mūsų šeimoms. Lietuvos Bankas kviečia į nemokamą tiesioginę seminaro transliaciją, kurioje kalbėsime apie pačius pagrindus, ko nežino 90% žmonių. Kartu paliesime ir tai, ko reikia, kad saugus finansinis statusas galėtų išaugti į didesnę finansinę sėkmę.

Seminarai organizuojami vykdant Lietuvos banko finansinio švietimo programą, kurios tikslas – gerinti šalies gyventojų finansinį raštingumą finansinius sprendimus.

Pranešėjai:

lapkauskas

ROBERTAS LAPKAUSKAS – mokymų įmonės UAB „Pokyčių guru“ savininkas ir lektorius. Robertas Lapkauskas prieš 14 metų pasinėrė į draudimo srities pažinimą ir toliau intensyviai gilina žinias šioje srityje. Robertas profesionaliai konsultuoja daugiau kaip 1500 šeimų gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo, dar tiksliau – finansų planavimo, klausimais. Pastaraisiais metais Robertas suprato, kad ši jo veikla labai susijusi su žmogaus vidine būsena ir gebėjimu suprasti supančią realybę. Todėl neatsitiktinai Roberto kasdienę veiklą papildė koučingas, kurio metodų taikymas gali palengvinti ir pagreitinti gyvenimiškus procesus. Tad jau daugiau nei metai Robertas pokyčių klube naudoja „POINTS OF YOU“ koučingo žaidimą, kuris yra itin veiksmingas įrankis, padedantis suvokti daugiau ir taip augti pačiam ir kitiems. Plačiau apie žaidimą galima sužinoti interneto svetainėje www.pokyciu.guru.lt.

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite vieną iš narysčių:
- ASMENINIO TOBULĖJIMO
- PROFESINIO TOBULĖJIMO
- VADOVO, VERSLININKO, INVESTUOTOJO
- VIP

 

ĮSIGYKITE NARYSTĘ ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite ir pamatysite VIDEO