Gyvenimo tikslai. Kokie jie turi būti ir kaip juos nustatyti? (10,5 Eur)

Šis įrašas – iš tiesioginės transliacijos, kurioje Juris Belte trumpai papasakojo apie gyvenimo tikslus ir pristatė PILNĄ, daugiau nei 4 val. trunkantį seminarą „Gyvenimo tikslai. Kokie jie turi būti ir kaip juos nustatyti?“.

Daugelis mūsų yra kaip laivai, neturintys savojo uosto, kurie dažnai numetainkarą pirmoje pasitaikiusioje prieplaukoje arba beprasmiškai dreifuoja. Gyventi be tikslų – neįmanoma. Jeigu žmogus laiku nesukuria tikslų, tuomet atsiranda pakaitalai – perdėtas domėjimasis kitų gyvenimu, besaikės pramogos, TV serialų žiūrėjimas. Einant metams viduje atsiranda nerimastingas jausmas, kad gyvenimas eina kažkaip tuščiai. Ko gero, tragiškiausia kiekvienam yra suvokti, jog per gyvenimą nesugebėjo realizuoti savo potencialo.

Seminaro turinys:

  • kas yra tikslai ir kodėl jie reikalingi?
  • skirtumai tarp tikslų ir norų. Ko reikia, kad noras virstų tikslu? Kriterijai tikslui pasiekti;
  • tikslų klasifikavimas. Tikrieji ir surogatiniai tikslai. Asmeniniai, socialiniai ir profesiniai tikslai;
  • ar tikslas turi būti didelis? Tikslų adekvatumas potencialo atžvilgiu;
  • dažniausi mitai apie tikslus;
  • tikslų nustatymo ir planavimo technologijos;
  • kaip surasti savo tikslą? Tikslų aktualizavimas ir kliūčių pašalinimas;
  • sprendimų priėmimas. Kaip nepasimesti tarp alternatyvų ir sugebėti ryžtingai priimti sprendimus.
TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

4 val. 20 min.
KainaSEMINARO
KAINA

10,5 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

3 MĖNESIUS

mygtukas 2

Paslaugų užsisakymo taisyklės
(Nusipirkus seminarą 5 min. laikotarpyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje)

GERA ŽINIA! Nusipirkus pilno “Gero aptarnavimo kurso” seminarų ciklo peržiūrą, gaunate šį naują seminarą “Gyvenimo tikslai. Kokie jie turi būti ir kaip juos nustatyti?” NEMOKAMAI!

Seminarą veda:


belteJURIS BELTE 
– konsultavimo patirtis nuo 1997 m. („Lokada”); – verslo vadybos bei psichologijos išsilavinimas, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vadovavimo ir pardavimo patirtis tarptautinėse kompanijose 12 metų – „Stanley slenkančios sistemos” – atstovybės vadovas, „Stora Enso Packaging” – marketingo vadovas; – nuo 2002 m. Medicinos Verslo Akademijos įkūrėjas ir vadovas. Šiuo metu veda mokymus bei konsultuoja pardavimo pajėgų treniravimo, valdymo klausimais; – atliko mokymus ir pardavimo pajėgų treniravimą kompanijoms: „Omnitel”, „Finasta”, „Nabukas”, „Abbott”, „NaturProdukt Vilnius”, „Nycomed”, „Ipsen”, „Sandoz”, „Corpus Medica”, „Walmark” ir kt. Nuolat dėsto Medicinos atstovų mokykloje.