fbpx

Mes visi gimėme tam tikros srities genijais, tačiau ne visi tai suvokiame arba suvokiame per vėlai, o būna ir taip, kad išvis nesuvokiame. Labai dažnai atsitinka ir taip, kad žmogus visą gyvenimą praleidžia taip ir nepažindamas savęs ir nesuvokdamas, kad yra tam tikros sritys, kuriose jam sektųsi puikiai. Tad nelaukite, kol bus per vėlu. Išmokite pažinti save jau dabar!

Ar žinote, koks yra Jūsų gyvenimo tikslas? Ar sėkmingai judate jo link? Tik Jūs patys galite nuspręsti, kaip turi atrodyti Jūsų gyvenimas ir kurį kelią rinktis. Atradus savąjį AŠ, bus kur kas lengviau jaustis užtikrintai, tapti savo srityje geriausiu ir kiekvieną dieną jausti gyvenimo malonumą.

„Mūsų darbai, mūsų pareigos ir mūsų išsilavinimas iš tikrųjų yra tik vaidmenys, kuriuos mes pasirenkame“ – sako šio seminaro lektorius. Nesinori žaisti šio vaidmenų žaidimo? Tuomet pats metas mesti sau iššūkį ir iš arčiau susipažinti su pačiu savimi!

Seminaro turinys:

Tai praktinis seminaras, kurio metu turėsite galimybę išanalizuoti savo elgesį, pomėgius ir tuo pačiu prisiminti, kas esate iš tikrųjų ir kokios yra Jūsų svajonės.
Psichologinio seminaro metu teks atlikti tam tikras užduotis, kurios suteiks galimybę geriau pažinti save, o galbūt – atrasti savo tikrąjį pašaukimą ir talentus.

Seminarą veda:
sadauskas

Kontraversiškasis lektorius Žydrūnas Sadauskas – Veidotyros treneris.
Daugeliui Žydrūnas geriau pažįstamas kaip verslo konsultantas. Su veidotyros metodika jis susidūrė prieš penkerius metus rašydamas knygą, kurios tikslas buvo surinkti unikalias sistemas, kurios padeda atskleisti žmonių talentus. Veidotyra buvo viena iš studijuotų metodikų. Pasak Žydrūno, jį sužavėjo metodikos patikimumas ir praktinės pritaikymo galimybės. Žydrūnas jau 2 metus veda praktinius veidotyros mokymus verslui. Patenkintų rezultatais klausytojų atsiliepimai geriausia rekomendacija Veidoskaita.lt/atsiliepimai/

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO