fbpx

Seminaro rengėjas:

Ismira-Group-logo

Norintys steigti įmones ar atstovybes Baltarusijoje, susiduria su daugybe svarstymų, klausimų ir dvejonių. Problemas išspręsti ir į ramybės neduodančius klausimus geriausiai gali atsakyti UAB „Ismira Group“ direktorė. Seminaro metu įmonės vadovė pateiks informaciją – kokios yra galimybės verslui Baltarusijoje ir kaip joms reikia gerai pasiruošti.

Savo klientams sakome: „Jei išbandėte savo jėgas Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse, bet jums vis tiek trūksta klientų, tada verta pagalvoti ir apie Baltarusijos rinką.“

Seminaras skirtas įmonių savininkams, vadovams, plėtros ir komercijos vadovams, visiems verslininkams, kurie galvoja apie galimybes Baltarusijos rinkoje.

Seminaro turinys:

  • Ar verta rinktis Baltarusiją?
  • Populiariausios teisinės formos ir sąlygos;
  • Esminiai buhalterinės apskaitos skirtumai Lietuvoje ir Baltarusijoje;
  • Biuro nuoma ir kitas nekilnojamas turtas;
  • Personalas ir atlyginimai Baltarusijoje;
  • Verslininkų sėkmės ir nesėkmės istorijos Baltarusijoje.

Seminarą veda:


zalanskaiteVILMA ZALANSKAITĖ
 – UAB „Ismira Group“ direktorė ir 10 metų kelių verslų savininkė Baltarusijoje ir Lietuvoje. Iš jų 6 metai vadovaujamo darbo Baltarusijoje, 4 metai – Lietuvoje. Per paskutinius metus asmeniškai pravedė kelis šimtus konsultacijų, kartu su kolektyvu – įsteigė virš 200 įmonių Lietuvoje (Baltarusijos verslininkams) ir Baltarusijoje (Lietuvos verslininkams).

„Aš galiu lengvai palyginti abiejų šalių skirtumus“.