fbpx

untitled-1

Gaukite 50% nuolaidą savo tinklalapiui!

baneris960

Pasaulinio turinio valdymo sistemų (TVS) lyderio titulą išsikovojo WordPress. Ją naudoja ketvirtadalis visų pasaulio tinklalapių, įskaitant tokius kaip Time.com, Techcrunch.com ar Wired.com. Lietuvoje ši TVS irgi yra neabejotina lyderė.

Vienas iš didžiausių šios populiarios sistemos privalumų yra tas, jog daug funkcionalumų rinkodarininkai gali gauti čia ir dabar bei visiškai nemokamai. Tiesiog reikia įdiegti reikalingus nemokamus ar pigius įskiepius. Tam dažnai nereikia net programuotojo pagalbos.

WEBseminare rinkodarininkams ir verslų savininkams,kurie naudojasi WordPress, Vladas Sapranavičius papasakos, kokie WordPress įskiepiai gali sukurti didžiausią vertę, kaip juos patiems įdiegti bei kaip jais naudotis.

el. komercija ir interneto rinkodara
Seminarą veda:

sapranavicius

VLADAS SAPRANAVIČIUS – jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.