Seminaro aktualumas:

Google Adwords paslauga vystoma labai sparčiai, pridedamos vis naujos sudėtingos funkcijos. Interneto rinkodaros naujokui ar smulkiam verslininkui gali galva apsisukti nuo žinių apie paslaugą gausos. Ar galima išpešti ženklią naudą iš Adwords nebaigiant specialių universitetų?

Šia tema Vladas Sapranavičius kalbins Gintautą Venckevičių, sertifikuotą Google Adwords specialistą iš „Verslo idėjų partnerių“. Aptarsime, ką minimaliai reikia žinoti, norint startuoti su pirmąja Adwords kampanija. Kokie yra pirmieji žingsniai šioje srityje.

Seminarą veda:

sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.


venckeviciusGINTAUTAS VENCKEVIČIUS
UAB „Verslo idėjų partneriai“ Google Adwords projektų vadovas.
Dvejų metų darbas su Google Adwords leido sėkmingai įgyvendinti daugiau nei 150 įvairaus pobūdžio projektų. Gintautas, kuris yra išlaikęs 4 specializuotus Google rengiamus egzaminus, pabrėžia, jog nuolatinis žinių gilinimas ir kvalifikacijos kėlimas leidžia kasdien tobulėti ir judėti į priekį, o klientams suteikti kokybiškas ir didžiausią efektyvumą padedančias pasiekti paslaugas.

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje