untitled-1

Gaukite 50% nuolaidą savo tinklalapiui!

Verslą, kuris elektroninėje erdvėje pasiekia maksimalius rezultatus, nuo kitų skiria daug faktorių. Esminis iš jų yra internetinio puslapio pritaikymas paieškos sistemoms (SEO). Seminaro metu paprastais žodžiais ir be mistifikavimo bus aptarta keletas paprastų patobulinimų el. verslams, leidžiančių per trumpą laiką padidinti lankytojų srautą iš organinės Google paieškos. Interneto tinklapio savininkai ilgai negalvodami turėtų susidomėti tuo ir kuo skubiau „optimizuotis“. Kuo anksčiau Jūsų interneto svetainė bus optimizuota, tuo greičiau pradės plūsti lankytojai ir (DĖMESIO!) tuo sunkiau bus Jūsų konkurentams išstumti optimizuotą tinklapį iš Google paieškos rezultatų pirmojo puslapio.

Seminaras skirtas el. parduotuvių rinkodarininkams ir IT specialistams. Jame trumpai bus aptarti kertiniai el. parduotuvių sėkmės SEO srityje kriterijai. Turėsime tik vieną valandą laiko, todėl nebus galimybės aiškinti kas yra SEO ir su kuo tai valgoma. Esmė bus išguldyta trumpai drūtai ir nevyniojant į vatą. Seminaras labai naudingas el. parduotuvių rinkodarininkams, smalsiems savininkams ir IT specialistams. Seminaro metu iš esmės bus nagrinėjami tik kertiniai vidinio (on-site) SEO aspektai.

Seminaro turinys:

  • Kodėl svarbu išmanyti SEO?
  • Kas tai yra SEO ir kam tai reikalinga?
  • Kaip veikia internetinio puslapio pritaikymas paieškos sistemoms?

el. komercija ir interneto rinkodara
Seminarą veda:

sapranavicius

VLADAS SAPRANAVIČIUS – jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.
700X125 E- KOMERC