Seminaro aktualumas:
Jei B2C sektoriuje dirba daugybė talentingų skaitmeninės rinkodaros specialistų, tai B2B sektoriuje juos galima ant rankų pirštų suskaičiuoti. Kodėl taip yra? Vienareikšmio atsakymo čia nėra. Galbūt interneto rinkodaros specialistams ši sritis neatrodo patraukli dėl šiame sektoriuje veikiančių interneto rinkodaros priemonių ribotumo, gal dėl sektoriaus nepasirengimo.
Laidos vedėjas Vladas Sapranavičius, kartu su internetinės rinkodaros agentūros „DigiAstrum“ vadove Asta Trapulioniene aptars B2B rinkodaros internete strategijas, įrankius, iššūkius Lietuvoje bei globalioje rinkoje.

Seminarą veda:


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

trapulioniene

ASTA TRAPULIONIENĖ. Tarptautinės rinkodaros strategė, verslo konsultantė su 20 metų patirtimi kuriant sėkmingus strateginio marketingo sprendimus, pasaulines kampanijas, prekės ženklo vystymąsi, rinkos plėtrą, įmonių efektyvinimo ir pelningumo didinimą. Ji vystė strateginio marketingo valdymo projektus ir vadovavo regioniniams marketingo padaliniams daugiau nei 45 pasaulio šalyse (Vakarų ir Rytų Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regionuose, NVS šalyse). Asta yra vienintelė NLP įkūrėjo –John Grinder sertifikuota NLP trenerė Pabaltijo regione.
Asta vadovauja internetinio marketingo įmonei “DigiAstrum”, kuri konsultuoja B2B įmones strateginio marketingo ir pardavimo, plėtros į užsienio rinkas, brandingo, ir efektyvios komunikacijos organizacijose ir jų santykiuose su pasaulinėmis marketingo komandomis klausimais. Taip pat DigiAstrum veda efektyvios komunikacijos, pardavimų, NLP (neurolingvistinio programavimo) praktiko ir masterio kursus Europos regione.

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje