„Best Internet“ konferencijoje buvo renkami geriausi interneto rinkodaros sprendimai.
Turinio rinkodaros kategorijoje pirmą vietą laimėjo lietuvių sukurto žvejybos prietaiso „Deeper“ pasaulinė turinio rinkodaros kampanija.

Laidoje Vladas Sapranavičius kalbins „Deeper“ rinkodaros vadovą Rolandą Sereiką. Laidos dalyviai aptars, kaip organizuoti globalias turinio rinkodaros kampanijas.

 

Seminarą veda:


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

 

Laidos svečias:


sereikaROLANDAS SEREIKA.
Deeper, UAB Rinkodaros vadovas. Įmonė kuria inovatyvias ir aukštą pridėtinę vertę turinčias technologijas. Pirmasis įmonės produktas “Deeper”- išmanusis žuvų ieškiklis šiuo metu yra parduodamas daugiau nei 50 pasaulio valstybių. Įmonė dirba su tokiais pasaulio partneriais kaip “Apple”, “Amazon”, “Best Buy”, “HSN”, “Wallmart”, “Virgin Megastores”, ir kitais. Dėka sėkmingų rinkodaros sprendimų, įmonė kasmet geba dvigubinti savo pardavimus. Mobiliąją aplikaciją jau atsisiuntė virš 750 000 vartotojų. Įmonė kasmet dalyvauja didžiausiose pasaulinėse parodose, o produktas yra apdovanotas daugybe tarptautinių apdovanojimų, tarp kurių apdovanojimas “CES 2016” už geriausią inovaciją, EFTTEX 2016 išrintas geriausiu žvejybos aksesuaru, “AFTA” nominuotas ir išrinktas geriausiu žvejybos ir valčių aksesuaru, o “China Fish” tapo geriausiu žvejybos elektronikos įrenginiu.