fbpx

Terminai ir sąlygos

Kokias paslaugas galima pirkti?

WEBseminarai.lt už nustatytą mokestį suteikia teisę peržiūrėti užsisakomus įrašus ar transliacijas (bet nepardavinėja įrašų kopijų ir neperleidžia įrašų nuosavybės).
Parduodamo įrašo peržiūros laikotarpis nurodytas kiekvieno seminaro ar seminarų rinkinio apraše.
Vienas prisijungimo vardas ir slaptažodis (vieno seminaro ar jų rinkinio) suteikia galimybę stebėti vaizdo seminarus vienam asmeniui (peržiūrų sistemos naudotojui).

DĖMESIO!
Perdavus prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims – RIZIKUOJATE PRARASTI GALIMYBĘ STEBĖTI ĮRAŠĄ. Peržiūrų sistemoje pastebėjus neadekvatų bandymų prisijungti kiekį, WEBseminarai.lt pasilieka teisę nutraukti paslaugos tiekimą ir apie tai pranešti užsakovui. Tokiu atveju pinigai nėra grąžinami ir paslaugos tiekimas neatnaujinamas iki bus sutarta kitaip.

Prisijungimo kodų siuntimas ir galiojimo laikas

– Jei įsigyjate Seminarų prenumeratą (mėnesinis mokestis) – tai galite bet kada žiūrėti seminarus, kol galioja prenumerata. Galėsite žiūrėti VISUS seminarus (išskyrus lektorių papildomai paruoštus ir įkainotus MOKAMUS SEMINARUS)

– Jei perkate MOKAMŲ SEMINARŲ įrašo peržiūrą (https://webseminarai.lt/irasai/mokami-seminarai), seminaro Prisijungimo duomenys (kodas) galios tiek laiko, kiek nurodyta seminaro apraše, skaičiuojant nuo el. laiško su prisijungimo duomenimis atsiuntimo datos (jeigu atsiųstame el. laiške nenurodyta kitaip).
– Jei perkama seminarų rinkinio peržiūra, kodas galios tiek laiko, kiek nurodyta rinkinio apraše, skaičiuojant nuo el. laiško su prisijungimo duomenimis atsiuntimo datos (jeigu atsiųstame el. laiške nenurodyta kitaip).
– Nuo faktinio apmokėjimo iki el. laiško gavimo su prisijungimo duomenimis gali praeiti 1 val., taip pat laiškas gali patekti į šlamšto dėžutę (SPAM). Įprastai duomenys atsiunčiami 5 min. laikotarpyje.
– Prisijungimo kodo suteikimo laikotarpis skaičiuojamas ir nedarbo dienomis (savaitgaliais, švenčių dienomis).
– Jeigu nepavyks įsigyti norimos peržiūros, kreipkitės: info@webseminarai.lt ir nurodykite kokius veiksmus jau atlikote (šiuo el. paštu taip pat praneškite jei Jums reikalinga sąskaita faktūra ir atsiųskite tikslius rekvizitus).

 

Kaip be trukdžių stebėti įrašą ar transliaciją?

Norint be stabčiojimų stebėti vaizdo įrašą, rekomenduojame pasitikrinti interneto greitį puslapyje www.speedtest.net. „DOWNLOAD“ greitis turi būti didesnis nei 1 MBps – tuomet stebėjimo metu trukdžių turėtumėte išvengti. Tais atvejais, kai interneto greitis lėtesnis, gali tekti palaukti, kol pasikraus vaizdo įrašas, o stebint jį, galimi nedideli trukdžiai.
Papildomai rekomenduojame išjungti kitas programas, kurios gali naudoti kompiuterio resursus – „Skype“, interneto naršykles, „Torrent“ ir panašiai.
Trukdžių priežastimi gali tapti ir netinkama interneto naršyklė (pastebėjome, kad peržiūroms nepalankiausia naršyklė – Mozilla (FireFox), o sklandžiausiai įrašai stebimi naudojantis Google Chrome naršykle).
Norint be sutrikimų naudoti grotuvo (player’io) laiko juostą, reikia palaukti, kol pilnai pasikraus vaizdo įrašas – priešingu atveju gali atsirasti sistemos nesklandumų ar klaidų (Error).

 

Autorinės teisės © WEBseminarai.lt

Visa informacija ir videomedžiaga, pateikta WEBseminarai.lt puslapyje, yra WEBseminarai.lt autorinės teisės nuosavybės apsaugos objektas. Jų negalima kopijuoti ar naudoti komerciniais tikslais ar platinti be tiesioginio WEBseminarai.lt rašytinio leidimo.
WEBseminarai.lt pasilieka teisę bet kurioje tinklalapio dalyje, be papildomo išankstinio įspėjimo, bet kuriuo metu daryti kainų bei vaizdo medžiagos prieinamumo pakeitimus.

WEBseminarai.lt neatsako už Jūsų naudojamo interneto apribojimus ar kitokius trukdžius, kurie atsiranda ne dėl WEBseminarai.lt kaltės.
Linkime malonių ir naudingų įspūdžių.