Tai bus krizė ar ne?

PLANAS CHULIGANAS

Sveiki,

Pastaruoju metu girdime, kad KRIZĖ bus. TAIP?

Bet matome ir jaučiame iš rinkos, kad DABAR viskas puiku ir jokių požymių nėra, pirkimai, pardavimai vyksta, darbuotojų net trūksta, na ekonomika juda. Viskas normaliai. TAIP?

Tačiau garsūs žmonės, po truputį šneka, kad kažkas gali būti netrukus:
1. “Microsoft” įkūrėjas, filantropas Bill Gates interviu net garantavo, kad nauja ir galinga finansų krizė tikrai smogs ir smogs stipriai: https://www.businessinsider.com/bill-gates-says-another-financial-crisis-is-coming-2018-2

2. “Swedbank” ekonomistas Nerius Mačius tvirtino, kad finansų krizė Lietuvoje tikrai artėja ir pasidalino keliomis svarbiomis priežastimis: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/nerijus-maciulis-praejus-10-metu-po-krizes-blogiausias-scenarijus-netrukus-gali-pasikartoti-662-1027726

3. „Luminor“ banko vyr. ekonomistas Žygimantas Mauricas ragina suklusti ir pradėti atsakingai ruoštis artėjančiam ekonomikos saulėlydžiui: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/mauricas-ispeja-arteja-pasaulio-ekonomikos-saulelydis.d?id=77804735

 

TAIGI IŠVADA:
Turime numatyti ir planą B – kai ne viskas eisis tik gerai. Dėl to leiskite padaryti Jums tikrai sąžiningą ir išmintingą paslaugą – brangieji, finansų krizė ne už kalnų, ir jai ruoštis reikia pradėti dabar.

Š.m. rugsėjo 28 dieną, lietuvių verslininkas, didžiausios Lietuvos istorijoje įmonių grupės MAXIMA bendraįkūrėjas p. Ignas Staškevičius sutiko pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimis apie tai, kaip jis ir jo aplinka ruošiasi finansų krizei, kokius požymius jie jau įžvelgia ir ką rekomenduoja daryti kiekvienam ateitimi suinteresuotam verslininkui.

Tik iki šio penktadienio WEBSEMINARAI prenumeratoriams ir klientams dar galioja speciali 20 EUR nuolaida nuo dabartinės bilietų kainos (perkant Payseros sistemoje nuolaidos kodas: SEMINARAI ).

Labai rekomenduoju įsigyti bilietą sau ir savo svarbiausiems įmonės vadovams (finansininkams, gamybos vadovams, pardavimų vadovams, marketingo specialistams – svarbiausiems strategams).

20 EUR nuolaida ir daugiau informacijos
Naujausi Asmeninės narystės seminarai

Taip norisi išsimiegoti, valgyti tik sveiką maistą ir sportuoti. Tačiau ką daryti, jei vis pritrūkstame tam laiko?

Psichologijos ir mokymų centro specialistas Tomas Černiauskas sako – viską galima pakeisti! Tereikia pradėti nuo vienos sveikai suplanuotos dienos.

Sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo seminaras – Tomas Černiauskas
Naujausi nemokami seminarai
Nekilnojamojo turto investavimo ABC