fbpx

sekmingi santykiai

Darni ir laiminga šeima anksčiau ar vėliau tampa bene kiekvieno iš mūsų siekiamybe.

Sukurti tokius santykius, kuriuose abu partneriai jaustųsi ir laimingi, ir užtikrinti, nėra itin lengva užduotis. Tačiau jeigu nuoširdžiai stengsitės, trokštamų rezultatų galiausiai pasieksite. Ką pirmiausia reikėtų žinoti?

Santykių kūrimas, be jokios abejonės, yra komandinis darbas, tad jau iš anksto reikėtų įvertinti, ar tinkamą komandos narį išsirinkote – jeigu santykiai dažnai susiklosto ne taip, kaip tikėjotės, galbūt dėl to esate kalti ne Jūs. Žinoma, apkaltini aplinką visada atrodo lengviausias kelias, tačiau vis dėl to egzistuoja ir tam tikro tipo žmonės, kuriems tiesiog šiuo gyvenimo etapu ilgalaikiai santykiai nėra reikalingi – tokiu atveju, nepriklausomai nuo Jūsų pastangų kiekio, rezultatas dažniausiai bus iš anksto nuspėjamas ir tikrai ne toks, apie kokį svajojote.

Vis dėl to, visais kitais atvejais, būtent įdėtos pastangos yra pagrindinis raktas į sėkmingus santykius. Juos reikia puoselėti ir brandinti, o svarbiausia – niekuomet nenustoti to daryti. Rodykite dėmesį, atkreipkite dėmesį į savo partnerio poreikius ir jausmus, tačiau tuo pačiu nepamirškite ir savęs. Kuo dažniau kalbėsitės, tuo lengviau ateityje atrasite kompromisus, kurie tenkins abi puses. Tikriausiai ne kartą esate girdėję, jog santykiai yra darbas, tačiau šios tiesos mes taip pat neketiname paneigti. :)

Pasitikėjimas, gebėjimas atleisti ir atsiprašyti, tačiau tuo pačiu ir nuolatinis kompromiso ieškojimas – jeigu būsite pasiryžę visa tai įgyvendinti, jau artimoje ateityje galėsite džiaugtis sėkmingais santykiais, kurie teikia džiaugsmą tiek Jums, tiek ir Jūsų antrajai pusei. Stenkitės vienas dėl kito ir netrukus pastebėsite pirmuosius rezultatus. :)