fbpx

Šiuolaikinės organizacijos, reaguodamos į nuolat kintančią aplinką, vis dažniau keičia produktus, technologijas, valdymo struktūras, sistemas, procesus. Deja, šie pokyčiai pavyksta ne visuomet – užtrunka pernelyg ilgai, kainuoja brangiai, o rezultatai yra mažesni, nei tikėtasi.
Bet koks pokytis organizacijoje prasideda nuo pokyčio kiekviename žmoguje, tačiau pirmieji žingsniai nauja kryptimi reikalauja didesnių pastangų, kelia neigiamas emocijas. Dėl šių priežasčių dažnai sumažėja veiklos efektyvumas, darbuotojų pasitenkinimas darbu.
Žinant būtinas sėkmingo pokyčių įgyvendinimo sąlygas ir taikant inovatyvius darbuotojų įtraukimo metodus, galima greičiau ir lengviau pereiti iš vienos organizacijos būsenos į kitą, sumažinti neigiamą „šalutinį“ pokyčio poveikį, o svarbiausia – pasiekti geresnius rezultatus.

Seminaro turinys:

• Svarbūs faktai apie pokyčių valdymą šiuolaikinėse organizacijose.
• Didžiausios pokyčių valdymo klaidos, įgyvendinimo nesėkmių priežastys.
• Žmonių reakcijos į pokyčius etapai ir jų įtaka veiklos efektyvumui.
• Pokyčių valdymo etapai ir praktinės rekomendacijos kiekvienam etapui.
• Ko reikia, norint sėkmingai įgyvendinti pokyčius organizacijoje?
• Kaip įtraukti darbuotojus į pokyčius, taikant inovatyvius atviro dialogo įrankius?

Seminarą veda:

mieliauskieneLINA MIELIAUSKIENĖ – Implement Inscape partnerė, vadovų konsultantė, sertifikuota mokymui ir kompetencijos vertinimui su Inscape Publishing metodikomis.

 

 


underisVALDAS UNDERIS, CMC 
– Implement Inscape partneris, organizacijų psichologas, sertifikuotas vadybos konsultantas, sertifikuotas koučingo supervizorius.