Seminaro rengėjai:

LB_logo        logo_2013_fb

Seminaro aktualumas:

Asmeninių finansų valdymas – aktuali tema visiems, nepaisant Jūsų profesijos, veiklos, įpročių ar statuso. Tam tikri pagrindai privalo būti įdiegti kiekvienam iš mūsų. Tam, ką mūsų švietimo sistema vengia mokyti mokyklose, mes privalome skirti laiko patys, kad pritaikytos žinios leistų finansiškai saugiai jaustis kiekvienam iš mūsų ir mūsų šeimoms. Lietuvos Bankas kviečia į nemokamą tiesioginę seminaro transliaciją, kurioje kalbėsime apie pačius pagrindus, ko nežino 90% žmonių. Kartu paliesime ir tai, ko reikia, kad saugus finansinis statusas galėtų išaugti į didesnę finansinę sėkmę.

Seminarai organizuojami vykdant Lietuvos banko finansinio švietimo programą, kurios tikslas – gerinti šalies gyventojų finansinį raštingumą finansinius sprendimus.

Pranešėjai:

bloziene

ODETA BLOŽIENĖ – „Swedbank“, AB, Asmeninių finansų instituto vadovė. Kasdienė ilgametę darbo banke patirtį turinčios Odetos veikla – Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų švietimas asmeninių finansų klausimais, šeimos biudžetui įtaką darančių veiksnių analizavimas bei komentavimas žiniasklaidoje, paskaitų studentams ir plačiajai visuomenei skaitymas bei konsultacijos. Odetos komentarus ir patarimus asmeninių finansų valdymo klausimais galima rasti nuolatinėse įvairių Lietuvos savaitraščių ir žurnalų skiltyse, tinklalapyje www.manofinansai.lt.

 

 

ezerskiene

RŪTA EŽERSKIENĖ – AB SEB banko Baltijos šalių Privačių klientų segmento ir koncepcijų vadovė. Rūta Ežerskienė turi 16 metų patirtį finansų srityje. Nuo 2012 metų gruodžio ji yra atsakinga už Baltijos šalių privačių klientų strategijos kūrimą ir įgyvendinimą, klientų poreikius atitinkančią konsultavimo metodologiją, reikalingos darbuotojų kompetencijos nustatymą ir užtikrinimą. Prieš tai Rūta dirbo SEB banko Verslo plėtros departamento Privačių klientų segmento vadove, Taupymo ir investavimo paslaugų vadove, Pardavimo verslo klientams vadove.

 

 

milieska

GEDIMINAS MILIEŠKA – AB SEB banko Baltijos šalių taupymo ir investavimo organizacijos vadovas. Gediminas Milieška – Baltijos šalių taupymo ir investavimo organizacijos vadovas nuo 2012 m. gruodžio. Pagrindinis Gedimino vadovaujamo padalinio tikslas yra užtikrinti tinkamus procesus konsultuojant klientus taupymo ir investavimo klausimais bei pasiūlyti jų poreikius geriausiai atitinkančius sprendimus. Ankstesnius 10 metų Gediminas Milieška dirbo UAB „SEB investicijų valdymas“, kurioje didžiąją laiko dalį valdė investicinius ir pensijų fondus, o 2011–2013 m. ėjo generalinio direktoriaus pareigas ir buvo atsakingas už analogiškų SEB įmonių veiklos koordinavimą Baltijos šalių mastu.

 

damuliene

LIUDMILA DAMULIENĖ – gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ draudimo direktorė, valdybos narė. Liudmila prie gyvybės draudimo bendrovės „Bonum Publicum“ komandos prisijungė 2000 m., o draudimo srityje dirba beveik 20 metų. Dalyvauja kuriant ir vystant gyvybės draudimo produktus, atitinkančius Lietuvos gyventojų poreikius, tiesiogiai bendrauja su klientais ir gyvybės draudimo produktų pardavėjais, seka ir analizuoja rinkos tendencijas, aktyviai dalyvauja Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos veikloje. Sukaupta ilgamete patirtimi Liudmila dalijasi vesdama mokymus apie gyvybės draudimą tiek šios srities specialistams, tiek ir plačiajai visuomenei.

 

romanovskis

ANDRIUS ROMANOVSKIS – lietuvos draudikų asociacijos direktorius. Andrius Romanovskis savo veiklą draudimo srityje pradėjo 2007 m. kai negyvybės draudimo įmonės pakvietė jį atstovauti jų interesus valstybės viešuosiuse reikaluose. Nuo to laiko didžiausią dėmesį savo veikloje Andrius skiria teisiniam ne gyvybės draudimo veiklos reguliavimui, draudikų interesų atstovavimui santykiuose su priežiūros institucija bei viešai draudimo sektoriaus komunikacijai. Apie tai daugiau informacijos galite rasti www.draudikai.lt Šiuo metu Andrius Romanovskis yra Lietuvos draudikų asociacijos, kuri vienija visas pagrindines negyvybės draudimo bendroves Lietuvoje ir Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biurą, direktorius.

 

lapkauskas

ROBERTAS LAPKAUSKAS – mokymų įmonės UAB „Pokyčių guru“ savininkas ir lektorius. Robertas Lapkauskas prieš 14 metų pasinėrė į draudimo srities pažinimą ir toliau intensyviai gilina žinias šioje srityje. Robertas profesionaliai konsultuoja daugiau kaip 1500 šeimų gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo, dar tiksliau – finansų planavimo, klausimais. Pastaraisiais metais Robertas suprato, kad ši jo veikla labai susijusi su žmogaus vidine būsena ir gebėjimu suprasti supančią realybę. Todėl neatsitiktinai Roberto kasdienę veiklą papildė koučingas, kurio metodų taikymas gali palengvinti ir pagreitinti gyvenimiškus procesus. Tad jau daugiau nei metai Robertas pokyčių klube naudoja „POINTS OF YOU“ koučingo žaidimą, kuris yra itin veiksmingas įrankis, padedantis suvokti daugiau ir taip augti pačiam ir kitiems. Plačiau apie žaidimą galima sužinoti interneto svetainėje www.pokyciu.guru.lt.

Renginį moderuoja:

sapokaVILIUS ŠAPOKA
– Lietuvos banko Priežiūros tarnybos Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius

 

 

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO