Sėkmingo pokalbio dėl darbo paslaptysSeminaro rengėjai:
CV-Online-logotipas

Kodėl kai kuriems sekasi ir juos nuolat kviečia į pokalbius dėl darbo, o aš išsiunčiau gal 100 CV ir dar neteko dalyvauti nei viename interviu? Ką darau ne taip? Gal aš tiesiog neturiu sėkmės „geno“, o darbo pokalbis – ne man?

Jau tris mėnesius ieškau darbo ir mano pasitikėjimas savimi pamažu mažėja, nes po pokalbių dėl darbo man nepaskambina ir nepakviečia dirbti įmonėje? Nesuprantu, ar darbdaviams nepatinku aš, ar tai, kaip elgiuosi, ar tai, ką ir kaip kalbu? Neturiu darbo patirties, ieškau savo pirmojo darbo, tačiau net neįsivaizduoju, ko galima tikėtis darbo pokalbyje. Ar turėčiau kažkaip pasiruošti?

Gal ir jūs susidūrėte su panašiomis situacijomis? Darbo paieška – situacija ne iš lengvųjų ir priklauso nuo daugybės faktorių. Norint gauti svajonių darbą nepakanka turėti GERĄ CV. Reikia gerai pasirodyti ir per pokalbį dėl darbo.
Seminaro metu bus atskleistos DARBO INTERVIU PASLAPTYS.

Seminaras skirtas norintiems susirasti savo svajonių darbą.

Seminaro turinys:

1. Pasiruošimas pokalbiui dėl darbo;
2. Pirmo įspūdžio svarba;
3. Tipiniai darbo interviu klausimai;
4. Verbalinė ir neverbalinė kalba;
5. Dažniausios klaidos;
6. Jūsų klausimai!

Seminarą veda:

karavaitieneRITA KARAVAITIENĖ
 – CV-Online LT, UAB marketingo vadovė. CV-Online dirba nuo 2001 metų. Be visų marketinginių darbų veda seminarus darbo paieškos tema, konsultuoja CV rašymo klausimais.

 

 

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje