Remigijus Savickas


savickas
Tarptautinės mokymo kompanijos „DOOR Training and Consulting Baltic” partneris ir konsultantas. Remigijus yra sertifikuotas „Microsoft Employee Excellence , SONY Sales Academy, Barclays ir Philip Morris International treneris, 4 MAT About Learning” suaugusių mokymo programų kūrėjas, taip pat sertifikuotas The Margerison – McCann Team Management Wheel – darbuotojų vertinimo metodikos naudojimu.

Remigijus turi daugiau kaip 9 metų verslo vystymo patirties ir žinių, nes yra kinų restorano bendrasavininkas, gamybos įmonės bendraakcininkas, alternatyvios medicinos ir tobulėjimo centro bendraakcininkas, vadovų ir Personalo vadovų klubų fasilitatorius. Taip pat, yra dirbęs dėstytoju ISM (International School of Management).

Per savo karjerą Remigijus yra sukaupęs daug patirties pardavimuose (B2B segmente), pokyčių valdyme ir konsultavime (tarptautinėje įmonėje), asmeninės motyvacijos, efektyvaus prezentavimo srityse ir mokymų vedime Lietuvoje ir užsienyje. Iš viso yra vedęs virš 900 įvairių mokymų, kurie sutraukė per 12000 dalyvių.

Būdamas toks užimtas žmogus, Remigijus Savickas atranda laiko ir socialinei veiklai. Jis yra:

  • Vilniaus Rotaract klubo 2003/2004 prezidentas;
  • Laidos radijuje “Sėkmingas žmogus” autorius ir vedėjas;
  • Rotary klubo DIPOLIS narys;
  • Rotary akademijos mentorius.

Remigijus mano, kad svarbiausia gyvenime – daryti tai, kas traukia, turėti tikslą ir judėti ta linkme. Net ir apie mokymus jis sako: „Po normalaus mokymo žmonės sako – „buvo įdomu“, o geras mokymas paskatina dalyvius veikti…“
Be to, Remigijus pabrėžia, kad itin svarbu visose gyvenimo srityse pirmiausia pastebėti gerus dalykus ir pradėti nuo savęs.

Remigijaus Savicko seminarai: