Konfliktai – bėgti ar kautis?


Su konfliktais kiekvienas susiduriame kasdien – jie jau tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Į vienus reaguojame labai ūmiai, į kitus sugebame pažvelgti ramiau. Konfliktai ir nesutarimai kyla dėl skirtingų požiūrių į tą patį dalyką, dėl skirtingų poreikių ir įsitikinimų. Vienaip ar kitaip, jie labai veikia mūsų gyvenimus ir būseną , o jei nemokama jų spręsti – beprasmis konfliktas gali gerokai apkartinti poros gyvenimą.

Vis dėl to, yran ir gera žinia. Kiekvienas konfliktas gali tapti nauja galimybe partneriams atsisukti vienas į kitą ir pradėti ieškoti sprendimų, kaip pasiekti bendrą tikslą. Mes galime ir privalome iš konflikto gauti kaip įmanoma daugiau naudos sau ir santykiams.
Seminaras skirtas tiems, kurie nori išmokti valdyti konfliktus, suprasti partnerį ir jo pozityvius tikslus, panaudoti ginčo energiją daug efektyviau, nukreipiant ją reikiama linkme.

 

Seminarą veda:
martinaitiene

RAIMONDA MARTINAITIENĖ .Saviugdos ir santykių konsultantė, lektorė. Veda seminarus, rašo straipsnius saviugdos temomis, konsultuoja asmeniniais klausimais, padeda moterims atrasti vidinę harmoniją su savimi ir aplinka. Tik suvokęs ir supratęs save, atradęs balansą tarp dvasinio ir materialaus pasaulio, pažinęs ramybę, žmogus iš tikrųjų gali pajusti, kad jis yra, kad jis vienintelis ir nepakartojamas. Tai lektorės veiklos tikslas – parodyti, kad kiekvienas gali gyventi džiaugsme nuolat, kasdien, kad jaustis ir būti laimingu nėra taip sunku, kad mūsų gyvenimas – mūsų pasirinkimas. Tereikia kelių dalykų – būti pasiryžusiems pokyčiams ir veikti.

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje