fbpx

Ką reiškia „TAPTI PRENUMERATORIUMI“:

WEBseminarai.lt nemokamai ar už nustatytą mėnesio įmoką atitinkamu laikotarpiu suteikia teisę peržiūrėti turinį, nurodytą užsisakomos prenumeratos apraše (bet nepardavinėja vaizdo įrašų kopijų ir neperleidžia įrašų nuosavybėn).
Vienas prisijungimo vardas (Username) ir slaptažodis (Password) suteikia galimybę pasiekti prenumeruojamą turinį vienam asmeniui (prenumeratoriui).

Perdavus prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims – RIZIKUOJATE PRARASTI GALIMYBĘ STEBĖTI PRENUMERUOJAMĄ TURINĮ. Prisijungimo sistemoje pastebėjus neadekvatų bandymų prisijungti kiekį, WEBseminarai.lt pasilieka teisę nutraukti paslaugos teikimą ir apie tai pranešti užsakovui. Tokiu atveju pinigai nėra grąžinami ir paslaugos teikimas neatnaujinamas iki bus sutarta kitaip.

 

Prenumeratos užsisakymo schema:

1. Išsirinkę Jums tinkamiausią prenumeratos variantą iš 3 pateiktų spauskite registruotis („Sign Up“).
2. Atsidariusioje prenumeratos registracijos formoje įvesti prašomus duomenis atitinkama seka:

 • Prisijungimo vardą;
 • Elektroninį paštą;
 • Vardą;
 • Pavardę;
 • Slaptažodį (pačių susikurtą prenumeratos turinio peržiūrai);
 • Slaptažodžio pakartojimą;
 • Galite įsikelti nuotrauką ar paveikslėlį.

3. Pasirinkite Jums patogesnį prenumeratos apmokėjimo būdą („PayPal“ ar „Mokėjimas kortele“) ir pažymėkite „Patvirtinti mūsų terminus ir sąlygas“, jei neturite PayPal sąskaitos ir pasirinkote mokėjimą kortele, prieš spausdami registruotis („Register“), įveskite papildomai prašomus duomenis atitinkama seka:

 • Mokėjimo kortelės numerį (iš kortelės priekinės pusės);
 • Prenumeratos galiojimo laiką mėnesiais (bus mokama už pasirinktą mėnesių kiekį);
 • Galiojimo metus (rinkitės einamuosius metus);
 • Mokėjimo kortelės patvirtinimo numerį (įprastai 3 (paskutiniai) skaitmenys, randami kortelės galinės pusės parašo juostoje);
 • Vardą;
 • Pavardę.

5. Baikite mokėjimo atlikimą pasirinkto mokėjimo būdo teikėjų svetainėse.

 

Prenumeratos aktyvavimas ir galiojimas:

– Prenumerata taps aktyvi netrukus po sėkmingos registracijos ir apmokėjimo (jei pasirinktas mokamas variantas).
– Įsigytos prenumeratos turinys apmokėtam laikotarpiui Jums taps prieinamas visoje svetainėje, kai svetainės meniu juostoje „PRISIJUNGTI“ pasirinkę „Prenumeratorių prisijungimas“ įvesite prieš registraciją vestus prisijungimo vardą („Username“), slaptažodį („Password“) bei paspausite prisijungti („Log In“). Jei norite, kad kitą kartą užėjus į svetainę Jūsų interneto naršyklė tame pačiame įrenginyje automatiškai atvertų prenumeratos turinį, prieš prisijungdami pažymėkite prisiminti („Remember Me“).
– Nemokamos prenumeratos galiojimas neribojamas, mokama prenumerata baigsis po mėnesio nuo jos užsisakymo dienos.
– Jeigu susidursite su neįveikiamais nesklandumais, geriausia kreiptis: info@webseminarai.lt ir glaustai nurodyti kokius veiksmus jau atlikote bei kur „įstrigote“ (šiuo el. paštu taip pat praneškite jei Jums reikalinga sąskaita faktūra ir atsiųskite tikslius rekvizitus).

 

Kaip be trikdžių stebėti įrašus ar transliacijas:

– Norint be stabčiojimų stebėti vaizdo įrašus, rekomenduojame pasitikrinti interneto greitį puslapyje www.speedtest.net. „DOWNLOAD“ greitis turi būti didesnis nei 1 MBps – tuomet stebėjimo metu trukdžių turėtumėte išvengti. Tais atvejais, kai interneto greitis lėtesnis, gali tekti palaukti, kol pasikraus vaizdo įrašas, o stebint jį, galimi nedideli trukdžiai.
– Papildomai rekomenduojame išjungti kitas programas, kurios gali naudoti kompiuterio resursus – „Skype“, interneto naršykles, „Torrent“ ir panašiai.
– Trukdžių priežastimi gali tapti ir netinkama interneto naršyklė (pastebėjome, kad peržiūroms nepalankiausia naršyklė – „Mozilla“ („FireFox“), o sklandžiausiai įrašai stebimi naudojantis „Google Chrome“ naršykle).
– Norint be sutrikimų naudoti grotuvo („Player“) laiko juostą, reikia palaukti, kol pilnai pasikraus vaizdo įrašas – priešingu atveju gali atsirasti sistemos nesklandumų ar klaidų („Error“).

 

Autorinės teisės © WEBseminarai.lt 2016

Visa informacija ir videomedžiaga, pateikta WEBseminarai.lt puslapyje, yra WEBseminarai.lt autorinės teisės nuosavybės apsaugos objektas. Jų negalima kopijuoti ar naudoti komerciniais tikslais ar platinti be tiesioginio WEBseminarai.lt rašytinio leidimo.
WEBseminarai.lt pasilieka teisę bet kurioje tinklalapio dalyje, be papildomo išankstinio įspėjimo, bet kuriuo metu daryti kainų bei vaizdo medžiagos prieinamumo pakeitimus.

WEBseminarai.lt neatsako už Jūsų naudojamo interneto apribojimus ar kitokius trikdžius, kurie atsiranda ne dėl WEBseminarai.lt kaltės.

Linkime naujų įspūdžių bei lengvo įgytų žinių pritaikymo.