Seminaro aktualumas:

Vis daugiau užsienio kapitalo įmonių siekia perduoti savo interneto rinkodaros specialistų darbus Lietuvos gyventojams. Įvairių interneto rinkodaros krypčių specialistus Lietuvoje jau samdo biurus įsteigę Adform, Kelkoo, Western Union, IBus Media, Candarine ir kiti. Kartais apie tokių egzistavimą ir nesužinome, nes jos nieko nereklamuoja ir neparduoda klientams Lietuvoje. Jei Lietuvoje interneto rinkodaros specialistų būtų daugiau, tokių įmonių rastųsi dar daugiau.
Laidos metu Vladas Sapranavičius kalbins Aki Kakko, įmonių Joberate, Candarine ir HRU bendra-įkūrėją. Tos įmonės veikia Vilniuje ir samdo Lietuvos interneto rinkodaros specialistus.
Sužinosime, kodėl tokios įmonės pasirenka Lietuvą ir jos specialistus.

Seminarą veda:


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

kakko

AKI KAKKO. Įmonių Joberate, Candarine ir HRU bendra-įkūrėjas. Produktų inovatorius, verslininkas, mąstantis globaliai, bet veikiantis lokaliai. Jo misija – perkeisti darbuotojų samdą ir žmogiškųjų išteklių sampratą. Aki aktyviai kalba ir rašo žmogiškųjų išteklių ir žmogiškųjų išteklių technologijų temomis. Jis domisi mokymo (-si) revoliucija ir mokymo (-si) technologijomis.
Šiuo metu jis tiria ir vertina darbo ieškančių žmonių elgseną kompanijoje Joberate. Jis yra šios įmonės bendra-įkūrėjas ir verslo vystymo vadovas. Aki yra talentų pritraukimo agentūros Candarine bendra-įkūrėjas ir pirmininkas. Kompanijose #HRU ir #HRTechTank jis yra bendra-įkūrėjas ir „misionierius“.