NIEKADA NEVĖLU GYVENTI – JANINA RADVILĖ

[box size=”large” border=”full”]Apie Seminarą[/box]

Dėstydama universitete Janina ilgainiui suprato, kad ją labiau domina žmonės – vadovavimas, lyderystė, bendravimas, efektyvus gyvenimas. Baigusi dar ir vadybos magistrantūros studijas, įgijo ugdomojo vadovavimo bei neurolingvistinio programavimo praktiko sertifikatus. Skaito paskaitas vadovavimo, lyderystės, asmeninio tobulėjimo tematika, publikuoja straipsnius. Janina Radvilė teigia, kad svarbiausia žmogui – jo paties gyvenimas, todėl svarbu sugebėti vadovauti savo gyvenimui. Vadovauti – tai visada stengtis būti aktyviam, prisiimti atsakomybę už bet kokius savo sprendimus. Nebijoti klysti, gebėti mokytis iš savo klaidų.
Visada turėti tikslų, jų siekti, stebint, kas tam trukdo, ir bandyti keistis. Kaip vadovauti sau ne tik aktyvaus darbinio gyvenimo laikotarpiu, bet ir pasiruošti vėlesniam gyvenimo etapui, pokyčių laikui, kad jis neužkluptų lyg sniegas iš giedro dangaus, laikui, kai baigiasi aktyvi darbinė veikla?

[box size=”large” border=”full”]Seminaro lektorius[/box]

JANINA RADVILĖ
Informatikos mokslų daktarė, dėstytoja, ugdomojo vadovavimo bei neurolingvistinio programavimo praktikė, knygos „Niekada nevėlu gyventi“ autorė

[box size=”large” border=”full”]Seminaro video[/box]

Norint peržiūrėti, įsigykite vieną iš narysčių:
- ASMENINIO TOBULĖJIMO
- PROFESINIO TOBULĖJIMO
- VADOVO, VERSLININKO, INVESTUOTOJO
- VIP

 

ĮSIGYKITE NARYSTĘ ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite ir pamatysite VIDEO