fbpx

Seminaro garso įrašas: 

Seminaro rengėjas: 

verslo_akademija_logo

Prabėgus vasarai neretas lipame ant svarstyklių ir vėl prisimene per Naujuosius Metus duotus pažadus mesti svorį. O dažnas verslininkas ar amatininkas (plačiąja prasme) vėl su kartėliu atsisveikina su vasara, nes taip ir nespėjo tinkamai paatostogauti. Daugelis taip pat prisimena per Naujuosius Metus sau duotą pažadą susisteminti savo verslą, pereiti nuo amato prie verslo ir turėti daugiau laiko smagiems dalykams (šeimai, draugams ir t.t.)

Kodėl gi dažnam verslininkui arba verslui taip ir nepavyksta išaugti smulkaus verslo rūbo? Galbūt atsakymas slypi verslininko įpročiuose? Juk verslo vystymo įpročiai smarkiai skiriasi nuo gero specialisto (amatininko) įpročių.

Vis dėl to, įpročius galima pakeisti. Naujausi neurologijos, psichologijos bei psichiatrijos mokslo atradimai leidžia pakankamai greitai ir sėkmingai pakeisti senuosius įpročius naujais. Žmonės meta rūkyti, atsikrato kitų priklausomybių ar negerų įpročių, todėl suformuoti verslininko įgūdžius nėra sudėtinga.

Seminarą veda:

jasinavicius

NERIUS JASINAVIČIUS – konsultacinės kompanijos “TOC sprendimai” steigėjas ir vadovas. Per ilgesnį nei 15 metų darbo stažą įgavo įvairiapusę patirtį įvairiuose verslo sektoriuose: finansiniame, gamybiniame bei paslaugų.

Lektoriaus mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių. Nerius yra sertifikuotas Apribojimų teorijos praktikuotojas. Jis specializuojasi Apribojimų teorijos taikyme įmonės valdyme, tokiose srityse kaip gamybos, projektinės aplinkos, pardavimų valdymas, įmonių strategijos bei taktikos kūrime.

Nerius Jasinavičius baigė Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito studijas (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi  Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur įgijo Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį;

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO