fbpx

Seminaro rengėjai:
versli-lietuva_logo (1)

Eksporto akademija – projektas skirtas ugdyti ir tobulinti Lietuvos įmonių eksporto įgūdžius ir profesionalumą, siekiant padidinti jų konkurencingumą ir eksporto apimtis užsienio rinkose. VšĮ „Versli Lietuva“ maloniai kviečia Jus į „Eksporto akademijos“ seminarą „Pardavimo principai B2C ir B2B“.

Šiame seminare dalyviai sužinos, kaip efektyviai vykdyti pardavimus eksportuojant, kai klientas yra mažmenos tinklas (B2B) arba verslo įmonė (B2B). Seminare detaliau bus apžvelgiami pardavimo procesai mažmenoje (B2C) ir verslas-verslui (B2B) bei pagrindiniai jų skirtumai. Aptarsime įmonės „pasiruošimą“ eksportuoti ir eksporto vadybininko pagrindinius įgūdžius ir įrankius (komunikacinius šablonus).

Seminarą veda:

romanovksNERINGA ROMANOVKSAJA
– Tarptautinio lygio verslo procesų ekspertė – konsultantė, kuri specializuojasi pardavimo proceso kūrime bei valdyme. Nuo 2002m. ji padeda optimizuoti verslo valdymą tarptautinėse bei vietinėse kompanijose; modernizuoti pardavimo struktūras bei kuriant eksporto kanalus Rytų ir Vakarų rinkose. Ji yra pripažinta Solution Selling” ekspertė, sertifikuota pardavimo proceso konsultantė. Neringa yra autorizuota „Sales Performance International” (įmonė 2011 m. patekusi į geriausių konsultacinių įmonių dešimtuką pasaulyje) partnerė, dirbanti su gamybinėmis, prekybos, inžinerinėmis, IT, telekomunikacijų, draudimo, lizingo bei logistikos kompanijomis Europos bei Azijos valstybėse. Ekspertinės sritys: pardavimo procesai prekėms ir paslaugoms, eksporto strategija, eksporto kanalo sukūrimas bei valdymas, pardavimo padalinio struktūra, pardavimus skatinanti išorinė komunikacija; CRM diegimas.
Konsultuoja ir mokymus veda lietuvių, anglų, rusų bei lenkų kalbomis.

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO