Kiekvienais metais vis naujas porūšis elektroninių verslų pasirodo mūsų padangėje. Gerai pamename grupinių pirkimų iškilimą ir kritimą, greitųjų kreditų išplitimą ir t.t.

Šį kartą pakalbėsime apie šiuo metu sparčiai besidauginančias P2P paslaugų bendroves. Su vienos iš šių bendrovių direktoriumi aptarsime, kaip veikia minios finansavimo modelis, kokios yra nematomos rizikos, kokios šios industrijos perspektyvos ir t.t.

Seminarą veda:


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

 

noreikia

LAIMONAS NOREIKIA. P2P paskolų bendrovės „Finansų bitė“ direktorius. Nuo pernai metų vasaros Laimonas vadovauja minios finansavimo kompanijai „Finansų bitė“, veikiančiai su prekės ženklu „FinBee“. Laimonas yra padėjęs iškilti ne vienam jaunam verslui. Dirbdamas B2C Laimonas apjungia pažangias marketingo strategijas su naujausiais IT sprendimais finansų srityje. Jo įžvalgos ir nuoseklus darbas potencialias sritis paverčia pelningu verslu.

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO