Per paskutinius metus usability (arba „naudojimo patogumas“ lietuviškai) gerokai pažengė į priekį ir nebėra toks, koks buvo dar prieš penkerius metus. Dabar tai – visas sistematizuotas, struktūrizuotas mokslas, sertifikuojami specialistai. Šios srities profesionalus ruošia ir aukštosios mokyklos.

Apie tai, kas šiandien yra usability laidoje Vladas Sapranavičius kalbins sertifikuotą šios srities profesionalą Tautvydą Strazdą.

Seminarą veda:


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

Laidos svečias:

strazdas

TAUTVYDAS STRAZDAS. „Cafe Voltaic“ vadovas ir usability profesionalas, UX Mokymai lektorius. Sertifikuotas naudotojo sąsajos patogumo specialistas, įgyjęs Certified Usability Analyst (CUA) sertifikatą Human Factors International mokymų centre, Londone, 2011 metais.
Tautvydas turi daugiau nei 7 metų patirtį įgyvendinant valstybinio sektoriaus e. paslaugas ir daugiau nei 15 metų bendrą patirtį interneto technologijų, web dizaino, reikalavimų analizės, projektavimo, projektų valdymo srityje.

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje