Vis daugiau girdime apie momentinius mokėjimus, dantis besigalandančius mobiliojo ryšio operatorius, paštą bei bankus.

Kas tie momentiniai mokėjimai? Ar jie skirti tik žmogus-žmogui (P2P) ar kažkas daugiau, dar mums ne visai suvokiamo naujos eros priešaušryje?

Apie momentinių mokėjimų perspektyvas laidos vedėjas Vladas Sapranavičius kalbins momentinių mokėjimų platformą kuriančios įmonės „Tieto Lietuva“ plėtros vadovą Andrių Adamonį.

Seminarą veda: 


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

Seminaro svečias:

Andrius AdamonisANDRIUS ADAMONIS – Tieto Lietuva verslo plėtros vadovas, užsiima naujų įmonės verslų inicijavimu ir kūrimu. Šiuo metu pagrindinis fokusas – fintech klausimai: kokia reikalinga momentinių/mobiliųjų mokėjimų platforma pirmiausia Lietuvos, o po to ir platesnėms rinkoms  ir sprendimai blockchain technologijų pagrindu.

 

 

 

Seminaro video

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje