Dialogo garso įrašas:

Dialogą inicijuoja:

SH_png_1500x800

2013 m. sausį drabužių mainų projektas „Vinted“, Lietuvoje veikiantis „manodrabuziai.lt“ vardu, pasirašė 5 mln. EUR (per 17 mln. Lt) dydžio investicijų sutartį su Londono technologijų fondu „Accel Partners“, kuri buvo pirmoji oficiali investicija.  Lygiai po metų, 2014 m. sausį, tas pats projektas pritraukė turbūt didžiausią investiciją Baltijos šalyse interneto produktų kategorijoje. JAV fondas „Insight Venture Partners“ į Lietuvoje gimusią idėją investavo 25 mln. dol.

„Startup Highway“, kaip verslo akseleratorius, siekia pateikti pradedantiems verslininkams kuo daugiau naudingų žinių. Kadangi drabužių mainų projekto „Vinted“ investicija yra viena didžiausių investicijų Baltijos šalyse, norime pakalbėti apie tai gyvai ir tuo pasidalinti su visais norinčiais prisijungti. Pokalbio metu aptarsime:

  • kaip buvo auginama kompanija;
  • ką reikia daryti ir ko nedaryti, kad pritrauktum tokias investicijas;
  • kaip pavyko gauti tokį gerą verslo vertinimą;
  • bendri atsakymai į Jūsų klausimus apie verslą, verslo idėją ir investicijas.

Kviečiame susipažinti su unikaliu pasiekimu.

Pašnekovai:

mikuckasMANTAS MIKUCKAS – 
„Vinted“ (ManoDrabužiai.lt) vykdomasis direktorius.

Patirtis ir pasiekimai:
2011 – Practica Capital vienas iš įkūrėjų, partneris.
2008 – 2012 Privačios investicijų bendrovės CEE Capital įkūrėjas ir vadovas. Atliko keletą sėkmingų investicijų skirtinguose verslo sektoriuose.
2008 – 2011 IT priežiūros ir konsultacijų bendrovės Itex akcininkas, valdybos narys.
2002 – 2010 Interneto serverių nuomos įmonės Interdata įkūrėjas ir vadovas. Bendrovė sėkmingai išvystyta iki lyderiaujančios savo sektoriuje ir parduota Baltic Data Center (TeliaSonera grupė).

10+ metų patirtis Informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektoriuje, kuriant nuosavą verslą bei realizuojant strateginiam pirkėjui.


gavelisJONAS GAVELIS
 – Startup Highway komandos narys, BNVP fondo patarėjas, socialinio verslo Auklytes.lt bendrasavininkas. Dalį laiko skiria pradedančių verslininkų mokymui ir mentorystei.

 

 

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO