5 video triukai nepriekaištingai rinkodarai


Kiek savo versle dėmesio skiriate video turiniui? Kiek reikia įdėti pastangų, jog Jūsų sprendimas pasiteisintų?

Įmonių vadovai, rinkodaros atstovai, renginių organizatoriai iki šiol nesupranta, kaip tinkamai panaudoti video turinį. Kam jis reikalingas, kokia jo vertė ir galų gale, koks yra geras video turinys, atnešantis sėkmę verslui – klausimai, kurie iškyla kiekvienam, norinčiam iš arčiau pažinti šią sritį.

Video turinio revoliuciją galima palyginti su nuotraukomis – anksčiau jų niekas nenaudojo, dabar sunku įsivaizduoti neiliustruotą informaciją. Sparčiai populiarėjantis video turinys nėra paprastas variantas, tačiau jį pasitelkus galima ne tik pagerinti verslo įvaizdį, bet ir susikurti norimą reputaciją. Žinoma, galima ją ir sugadinti. Kaip išvengti tokių klaidų ir sukurti pridėtinę vertę savo verslui?

Šio pranešimo metu sužinosite, koks video turinys yra naudingas Jūsų projektui bei kokiais būdais galima sudominti klientą ir tuo pačiu nesusigadinti verslo įvaizdžio.

Pranešimą skaito: 

maksas1MAKSIMILIANAS PONOMARIOVAS – pirmuosius savo verslus pradėjo kurti būdamas vos 10 metų. Šis jaunasis verslininkas visą savo gyvenimą jautė simpatiją kamerai ir jogai, todėl galiausiai šiuos pomėgius pavertė mėgstamu darbu. Dabar jis – jogos studijos „Laukinė vyšnia“ bendra-įkūrėjas ir projekto WEBseminarai.lt direktorius. Maksimilianas yra vienas iš tų žmonių, sukūrusių visą video mokymų verslo modelį. Projektas WEBseminarai.lt – gyvenimą tobulinantis projektas, kuris šiuo metu yra surinkęs daugiau kaip 1,2 mln. video mokymų peržiūrų! Daugiau kaip milijonas naujų pamokų, daugiau kaip milijonas naujų sužinotų dalykų.

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje