Elektroninis šlamštas – tai lietuviškasis spamo pavadinimas. Jis dar vadinamas brukalais, šlamštlaiškiais ir el. pašto šiukšlėmis.

Laidoje su svečiu iš Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos, kovojančios su e-šiukšlintojais, aptarsime du pagrindinius klausimus: kaip el. verslui netapti šiukšlintoju bei kaip mums visiems kovoti su šiukšlintojais.

VDAI

Visi Vlado Sapranavičiaus seminarai:

el. komercija ir interneto rinkodara

Seminarą veda:


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

Laidos svečias:

kuncinas

DR. ALGIRDAS KUNČINAS.Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktorius, vadovaujantis šiai žmogaus teises asmens duomenų apsaugos srityje ginančiai institucijai nuo 2006 m. Rūpinasi, kad Lietuvoje būtų kuo
geriau užtikrinta duomenų subjektų teisių apsauga, vykdant efektyvią duomenų valdytojų priežiūrą ir didinant visuomenės informuotumą duomenų apsaugos srityje. Tarptautinės asmens duomenų apsaugos darbo grupės, turinčios patariamąjį statusą ir vienijančios visų ES asmens duomenų apsaugos priežiūros institucijų vadovus, narys.