untitled-1

Gaukite 50% nuolaidą savo tinklalapiui!

 „Konkurencijos tarybos Rekomendacijų dėl kainų palyginimo reklamose projektas“. 

Nemokamoje tiesioginėje Webseminarų laidoje bus aptartas kainų pateikimas el. parduotuvėse bei kainų lyginimas su konkurentais. Studijos svečią Andrių Iškauską, advokatų kontoros  „AAA Law“ advokatą, kalbins „Webakademijos“ vadovas Vladas Sapranavičius. Laidoje bus aptartos baudos, skirtos už klaidinančią reklamą Pigu.lt bei Beta.lt (net du kartus per vienerius metus). Taip pat bus aptarta ir situacija dėl kainų lyginimo su konkurentų kainomis.

Žiniasklaida skelbė, jog Konkurencijos taryba parengė „Rekomendacijų dėl kainų palyginimo“ projektą.
– Kas jame?
– Kaip atsiliepia rinkos žaidėjai?
E-komercija, WEBseminarai.lt

el. komercija ir interneto rinkodara
Seminarą veda:

sapranavicius

VLADAS SAPRANAVIČIUS – jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

iskauskas

ANDRIUS IŠKAUSKAS. Advokatas, advokatų kontoros „AAA LAW“ partneris. Andrius specializuojasi informacinių technologijų ir intelektinės nuosavybės teisės srityse.