fbpx

Seminarą pristato:
Profesiniai Kontaktai_logo

Seminaras skirtas smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) įmonių vadovams, padalinių vadovams bei personalo vadovams/specialistams.

Vadovas yra atsakingas už įmonės sėkmę, bet jis dirba ne vienas. Yra žmonės, kurie dirba su juo – nuo jų veiklos dažnai priklauso galutinis rezultatas. Į vadovų darbą įeina ir personalo valdymas – padėti darbuotojams maksimaliai išnaudoti jų galimybes, padėti jiems tapti tuo, kuo jie gali būti ir nukreipti jų veiklą produktyvia linkme.

Ką iš tikrųjų žinote apie žmones, su kuriais jūs dirbate?

Ar esate tikri, kad žinote visas jų galimybes?

Seminaro turinys:

  • Ar išsilavinimo ir patirties pakanka sėkmingam darbui?
  • Kur slepiasi žmonių potencialas?
  • Kaip jį panaudoti, kad įmonei būtų naudinga ir žmogus jaustųsi gerai?

Seminarą veda:
jankuviene

JURGITA JANKUVIENĖ – personalo valdymo centras (UAB Profesiniai kontaktai) direktorė. Sertifikuota Profiles International konsultantė Lietuvoje (nuo 2009m.). Personalo valdymo srityje dirbanti nuo 2003 m. Profesinė specializacija – darbuotojų vertinimas psichologiniu pagrindu sukurtomis metodikomis (ProfileXT, Customer Servise Profile, CheckPoint 360), naujo personalo paieška, personalo valdymas ir atranka. Kiti konsultaciniai projektai: darbuotojų karjeros planavimas, darbuotojų motyvacijos ir pasitenkinimo darbu bei įmone tyrimai.