Geras vadovas ≠ efektyvus vadovas


Seminaras skirtas įmonių vadovams, padalinių vadovams bei personalo vadovams/specialistams.

Ar tarp žodžių junginių „geras vadovas“ ir „efektyvus vadovas“ galime dėti lygybės ženklą? Atsakymas priklauso nuo to, kaip mes vertiname, kas yra vadovo efektyvumas.
Vadovo efektyvumas dažniausiai vertinamas atsižvelgiant į tai, kaip jis pasiekia organizacijos tikslus. Vadovų efektyvumas paprastai „matuojamas“ tokiais kriterijais kaip rezultatai ir tų rezultatų tvarumas bei sukurta aplinka. Vieniems vadovams tai sekasi geriau, kitiems ne taip gerai. Yra ir tokių vadovų, kurie pasiekia iškeltus tikslus, tačiau jų metodai ir veiksmai padaro organizacijai nemažai žalos. Juk ne veltui sakoma: „Žmonės palieka ne įmones, žmonės palieka vadovus“.

 

Seminaro turinys:

– Kas svarbu norint būti efektyviu vadovu?
– Ar galima išmokti efektyvaus vadovavimo?
– Ką man daryti, kad tapčiau geru = efektyviu vadovu?

Seminarą veda:


jankuvieneJURGITA JANKUVIENĖ
Personalo valdymo centras (UAB Profesiniai kontaktai) direktorė. Sertifikuota Profiles International konsultantė Lietuvoje (nuo 2009m.). Personalo valdymo srityje dirbanti nuo 2003 m. Profesinė specializacija – darbuotojų vertinimas psichologiniu pagrindu sukurtomis metodikomis (ProfileXT, Customer Servise Profile, CheckPoint 360), naujo personalo paieška, personalo valdymas ir atranka. Kiti konsultaciniai projektai: darbuotojų karjeros planavimas, darbuotojų motyvacijos ir pasitenkinimo darbu bei įmone tyrimai.

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite vieną iš narysčių:
- ASMENINIO TOBULĖJIMO
- PROFESINIO TOBULĖJIMO
- VADOVO, VERSLININKO, INVESTUOTOJO
- VIP

 

ĮSIGYKITE NARYSTĘ ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite ir pamatysite VIDEO