iPad – geriausias mokslams

Seminarą pristato:

Avad

Seminaro aprašymas:

“iPad – nuostabus įrenginys pramogoms ir laisvalaikiui. Daugeliui jis jau pakeitė personalinį kompiuterį. Dėl savo savybių mobilumo, ilgai veikiančios baterijos ir kitų iPad tapo kasdieninių užduočių palydovu. Bet dar didesnis potencialas slypi iPad’o panaudojime mokslams. Nes vien tik edukacinių programėlių iPad’ui yra beveik 100.000! Papildomai – elektroninės knygos, žodynai ir dar daug ko. Visa tai viename įrenginyje ir šiame seminare.

Šis seminaras skirtas:

Norintiems sužinoti, kaip iPad panaudoti mokslams, taip pat tėvams turintiems vaikų ir norintiems nukreipti juos reikiama linkme.
Pradėsime nuo mažiausių ir baigsime studentais.

Seminaro metu naudojamos aplikacijos – iBooks, Math Kid, Motion math zoom, Math Race, Wolfram Algebra, MyScript Calculator, Matematika (lietuviška), Geomaster 2, CountriesLE, The Elements, Head and Neck, FrogDissection, Solar Walk, SkyView Free, PhysicalSci, GarageBand, TheMusicPath, Guitar trainer, Paper, How to Draw, Anglonas, Audio & Video(British Council), LearnEnglish(British Council), Essential Grammar in Use (Cambridge), Busuu, idea Sketch, Peek (by Evernote), GoodNotes, Penultimate, Itunes U.

Seminarą veda:

liauciusSIGITAS LIAUČIUS
– AVAD Baltic, B2B ir švietimo plėtros vadovas.