fbpx

ARVYDAS STRUMSKIS – „Investicijos į verslą“

NERIJUS RAMANAUSKAS – „Verslo pirkimas – pardavimas“

ANDRIUS ČEPKUS – „Investicijų pritraukimas savo verslui“

Seminaro rengėjai: 
VL LT

Kiekvieną dieną savo verslo veiklai palaikyti skiriate pinigų, laiko. Taip pat, norint plėsti ar tobulinti savo veiklą, tenka neišvengiamai investuoti. Tačiau ar žinote, kokios išlaidos bei investicijos duoda jūsų įmonei didžiausią grąžą? Yra ir kitų galimybių tobulinti ir plėsti savo verslą, sutaupant finansinių išteklių. Investcijų pritraukimas savo verslui – viena iš jų.

Seminaro metu bus kalbama apie:

Investicijos į verslą.
Lektorius: A. Strumskis – „Verslo angelų fondo I“ vadovaujantysis partneris. Turi daugiau nei 10 metų privataus kapitalo fondų valdymo patirtį, daugiau nei 6 metų privataus investavimo ir verslo plėtojimo bei 7 metų vadovybės konsultavimo patirtį.

Verslo pirkimas – pardavimas.
Lektorius: Nerijus Ramanauskas, UAB „Vilniaus Teisininkų Biuras“, UAB „Vilniaus Verslo Grupė“, UAB „Pocket Office“ bei UAB „Vilniaus Buhalterių Grupė“ direktorius.

Investicijų pritraukimas savo verslui.
Lektorius: Andrius Čepkus, įmonių „Prekybos Centras Internete“, „Great Ventures“, „Savirealizacijos Akademija“, E. komercijos sistemos „ShopInn“ kūrėjas, „Lyderystės ir verslo akademijos“ vienas įkūrėjų bei profesionalus koučingo specialistas.

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO