fbpx
Dauguma esame buvę įprastose konferencijose, bet ne dažnam yra tekę dalyvauti internetinėje konferencijoje ar joje skaityti pranešimą. Augustas Kligys organizuoja internetines konferencijas, kuriose pranešimus skaito siauros srities žinovai. Dalyviai registruojasi į nemokamą renginį internetu ir konferencijos dienomis stebi pranešėjų pasisakymus. Neturintys laiko turi galimybę įsigyti visus įrašus už mokestį. Tai verslo modelis, kuris tinka tiek pradedančiam, tiek ir egzistuojančiam verslui.

 

Laidoje Vladą Sapranavičių pakeis Maksimilianas Ponomariovas, kuris kalbėsis su Augustu Kligiu apie tai, kaip vyksta internetinių konferencijų organizavimas, kokie yra tokio pobūdžio konferencijų privalumai, kodėl jos tinka bet kokios verslo ar ne verslo šakos atstovams. Seminaro pranešėjai taip pat papasakos kaip pritraukti pranešėjus bei kaip sudominti klausytojus.

Seminarą veda: 


maksas1MAKSIMILIANAS PONOMARIOVAS
 – pirmuosius savo verslus pradėjo kurti būdamas vos 10 metų. Šis jaunasis verslininkas visą savo gyvenimą jautė simpatiją kamerai ir jogai, todėl galiausiai šiuos pomėgius pavertė mėgstamu darbu. Dabar jis – jogos studijos „Laukinė vyšnia“ bendra-įkūrėjas. Maksimilianas taip pat dirbo prie projekto WEBseminarai.lt – gyvenimą tobulinantis projektas, kuris šiuo metu yra surinkęs daugiau kaip 1,2 mln. video mokymų peržiūrų! 

 

 

kligys
AUGUSTAS KLIGYS 
– ilgametis laisvai samdomas web projektų programuotojas, prieš daugiau nei metus susidomėjęs info-verslu Amazon platformos pardavėjams. 2016 m. rugsėjo mėnesį jis organizavo internetinę konferenciją anglų kalba Amazon tema, kuri pritraukė 1800 dalyvių ir sugeneravo 14 tūkst. eurų apyvartos.

 

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje