fbpx

GYVENIMO TIKSLĄ

Būti laimingam ir neturėti savo gyvenimo tikslo atrodo tarsi du nesuderinami dalykai.

Iš tikrųjų taip ir yra – juk sunku džiaugtis net ir nedideliais pasiekimais tuomet, kai pats neturi jokio supratimo, į kur jie galiausiai nuves. Tikslai gali būti patys įvairiausi ir jų nebūtų galima suskirstyti į gerus ar blogus. Bet kuriuo atveju, sunku būtų nesutikti, jog gyvenimo tikslą turėti reikia. Ką daryti, kad būtų galima jį surasti?

Niekas galutinio atsakymo Jums nepateiks. Tik Jūs patys galite nuspręsti, kur ir kokie norite būti. Jeigu sunku apsispręsti ir nežinote, nuo ko pradėti, vertėtų imtis pačių paprasčiausių metodų ir pabandyti geriau suprasti save. Kokie Jūsų talentai, kokios vertybės, kas daro Jus laimingais, dėl ko žmonės dažniausiai Jumis žavisi, ko šią akimirką labiausiai norėtumėte – tai tik keletas pagrindinių klausimų, į kuriuos atsakius, greičiau suprasite, ko norite. Svarbiausia dar kartą prisiminti, jog tai asmeninis Jūsų kelias. Neverta remtis šabloniškais variantais – nebijokite rizikuoti ir Jums neabejotinai pasiseks.:)

Išsikelti tikslai nebūtinai turi būti galutiniai ir visam gyvenimui. Pirmiausia pabandykite suprasti, ko Jums trūksta būtent šią akimirką ir pabandykite atrasti būdus, kaip tai pasiekti. Tikėtina, jog įgyvendindami pirmuosius savo troškimus, ateityje jų sugalvosite dar daugiau – būtent šis kelias ir atves Jus prie taip trokštamo laimės jausmo.

Kuo daugiau analizuosite savo pliusus ir minusus, tuo greičiau save pažinsite. Kai žinosite savo privalumus ir tuo pačiu prioritetus, bus lengviau pasirinkti gyvenimo kryptį. Tačiau, jeigu jos vis dar neturite – nusivilti ir pradėti panikuoti tikrai nereikėtų. Darykite tuos dalykus, kurie Jums aktualūs šiandien ir kartais leiskite sau pagyventi šia akimirka! :)