fbpx

Seminaro rengėjai: 
VL LTGLL logo

Šis WEBseminaras yra „Versli Lietuva“ renginių ciklo „Eksporto klubas“ dalis.

„Eksporto klubas“ – tai dalykinės verslininkų diskusijos aptariant konkrečios užsienio šalies specifiką, ekonominius, politinius, kultūrinius aspektus. Diskusijų tikslas – suteikti verslo plėtra užsienyje besidominčioms Lietuvos įmonėms naudingų patarimų apie rinkas, skatinti patirties dalijimąsi ir kontaktų mezgimą.

WEBseminaro aktualumas:

Šis „Eksporto klubo“ internetinis seminaras organizuojamas kartu su partneriais „Global Lithuanian Leaders“ – tarptautiniu lietuvių profesionalų tinklu.

WEBseminaro, tiesiogiai transliuojamo iš Melburno, tikslas – supažindinti Lietuvos įmonių atstovus su verslo aplinka ir galimybėmis Australijos rinkoje. Apie Australijos rinką tiesiogiai pasakos ir į jūsų klausimus atsakinės Gintarė Bačiulienė, Australijos Lietuvos Verslo Tarybos (Australian Lithuanian Business Council) įkūrėja ir prezidentė. Daugiau informacijos apie šią verslo asociaciją rasite www.albc.org.au.

WEBseminaro metu bus aptariama:

  • šalies ekonomikos ir verslo tendencijos,
  • augantys perspektyvūs sektoriai,
  • Lietuvai aktualios industrijų šakos,
  • pagrindiniai užsienio prekybos rodikliai,
  • atskleidžiama šalies verslo kultūra, įėjimo į rinką barjerai.

Tiesioginės seminaro transliacijos metu galėsite užduoti papildomus rūpimus klausimus.

Seminarą veda:

baciulieneGINTARĖ BAČIULIENĖ 
– Australijos Lietuvos Verslo Tarybos įkūrėja ir prezidentė. Gintarė turi beveik 10 metų verslo konsultavimo patirtį, yra dirbusi UK Trade & Investment prekybos ir užsienio investicijų patarėja bei Ernst & Young verslo konsultante. Gintarė turi patirties strategijos kūrimo, tarptautinės plėtros, rizikų valdymo ir procesų tobulinimo srityse.

Gintarė Bačiulienė taip pat dalyvauja “GLL Patarėjai verslui” programoje. Programos tikslas – suteikti galimybę augančioms ir eksportuojančioms Lietuvos kompanijomis gauti strateginių patarimų, konsultacijų iš tarptautinių lietuvių kilmės profesionalų pasaulyje. Sužinok, kaip jūsų įmonė gali gauti patarimų: http://www.lithuanianleaders.org/glladvisors/for-companies/business-advisors/

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje