fbpx

audio

WEBseminarai keliasi ir į mobiliuosius įrenginius! Nuo šiol galite klausytis seminarų nepriklausomai, ar prieš akis turite kompiuterį.

Jei matuojate savo laiką minutėmis – turite naują galimybę išnaudoti jį prasmingai. Važiuojant į darbą, vietoj neproduktyvaus važiavimo tyloje, ar su muzika salone – įsijunkite audio seminarą, kuris padės Jums parduoti daugiau, dirbti produktyviau ar komunikuoti efektyviau. Keliaujant į paskaitas, audio seminarai padės įdomiau pristatyti darbą, daugiau išmokti ir įsisavinti. O kol bėgiojate lauke – motyvuokite save seminarais apie asmeninį tobulėjimą, augimą, svajonių ir tikslų siekimą.

Ko Jums reikia:
1. Mobilus įrenginys (telefonas, palnšetinis kompiuteris);
2. Internetas;
3. Ausinės (pagal poreikį).

Kaip klausytis? Jūsų patogumui – keli būdai:
1. Savo mobiliajame įrenginyje apsilankykite mūsų tinklapyje (www.webseminarai.lt), susiraskite patikusį seminarą ir jo lange spauskite „PLAY“ prie seminaro garso įrašo.
2. Mobiliajame įrenginyje, mūsų tinklapyje apsilankykite garso įrašų skiltyje (paieškos langelyje įveskite „Audio“) ir spauskite „PLAY“ prie bet kurio patikusio seminaro.
3. Mobiliajame įrenginyje galite atsisiųsti programą „Mixcloud“, paieškoje įveskite WEBseminarai ir klausykitės bet kurio seminaro ten.
4. Jei norite seminarų klausytis net be mobiliojo ryšio – atsisiųskite seminarų garso įrašus į savo įrenginį ir klausykitės jų bet kur ir bet kada. Mobiliajame įrenginyje atsisiųskite programą „MixLoader“ ir per ją atsisiųskite pageidaujamą seminarą.

(Garso įrašai groja ir užrakinus mobilaus įrenginio ekraną!)

Išsirinkite patogiausią būdą tobulėti!

Žemiau rasite visus jau esamus seminarų garso įrašus. Garso įrašų pasirinkimas – plečiasi kas dieną. Sekite mūsų naujienas ir sužinokite apie naujus seminarų garso įrašus!