fbpx

Gabija Toleikytė

toleikyte

Mokslų daktarė Gabija Toleikytė yra neuromokslininkė ir verslo bei karjeros koučerė. Doktorantūros mokslinius tyrimus atliko University College London (Didžioji Britanija), magistratūrą – Helsinki University (Suomija) ir bakalaurą – Vilniaus Universitete. Gabijos magistrantūros moksliniai tyrimai sulaukė geriausio Lietuvos magistro darbo apdovanojimo iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Doktorantūros metu Gabija įgijo verslo ir karjeros koučerės kvalifikaciją ir tai sujungusi su savo neuromokslų žiniomis, ji išvystė unikalius koučinimo metodus bei seminarus. Jais Gabija padėjo jau keliems šimtams akademikų, verslininkų, profesionalių sportininkų, labdaros organizacijų ir mokslo centrų darbuotojų pasiekti geresnių darbo rezultatų, įgyti daugiau aiškumo karjeros klausimais, efektyviau vadovauti, rasti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, geriau pažinti save ir kitus.

Gabija dirba su įmonėmis ir moksliniais centrais Didžiojoje Britanijoje (Lane4 consultancy, Coachmatch, Sporting Edge, The Brilliat Club, Notion Business Coaching, International HIV and AIDS Alliance, University College London, Astrea professional women network etc. ) ir Lietuvoje (Tegra State, Swedbank, Talent safari, Danske bank, ). Gabija nenustygstanti vietoje – savo entuziazmu ir pozityvumu uždega aplinkinius. Jos seminarai yra labai interaktyvūs, informatyvūs ir smagūs. Gabija sėkmingai pristatinėjo seminarus įmonėse, universitetuose, mokyklose ir bendrai publikai.

Gabijos Toleikytės seminarai:

[categorythumbnaillist 531]