Jau ne vienoje laidoje kalbėjome apie Facebook rinkodarą, bet štai prabėga metai ir vėl matome, kad tiek naujienų užderėjo Facebook padangėje, jog būtina apie tai pašnekėti.

Dominuojantis socialinis tinklas taip agresyviai vysto ir atnaujina rinkodarininkams skirtus įrankius, kad Google negauna nė vienos progos atsipalaiduoti. Vladas Sapranavičius laidoje kalbins Facebook rinkodaros ekspertą iš įmonės „Socialus marketingas“ Aidį Daliką. Jis papasakos, kas naujo buvo išvystyta Facebook tinkle per pastaruosius metus ir kodėl tai svarbu žinoti Lietuvos interneto rinkodaros specialistams.

Visi Vlado Sapranavičiaus seminarai:

el. komercija ir interneto rinkodara

Seminarą veda:


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

Laidos svečias:

dalikas

AIDIS DALIKAS „Socialus marketingas“ kūrybos ir procesų vadovas. Aidis yra vienas geriausių Facebook reklamos ir analizės specialistų Lietuvoje, kurio konsultacijomis vadovaujasi didžiausių Lietuvos prekių ženklų marketingo vadovai. Vienas pirmųjų, pradėjusių kalbėti apie augančią socialinių tinklų įtaką Lietuvoje ir siūlyti profesionalias socialinių tinklų marketingo konsultacijas prekės ženklams.