Elektroninės prekybos plėtros finansavimas

Mokymų organizatorius:

BZN start“ – tai jauno verslo žiniasklaidos ir verslo rinkos renginių žaidėjas, suvienijęs jėgas su investiciniu fondu „Nextury Ventures“, kuris tapo „BZN start“ dalininku. Įmonė plėtoja didžiausią Lietuvoje jauno verslo platformą, vienijančią jauno verslo atstovus ir greitai augančias jaunas įmones. Įmonė organizuoja įvairius verslo renginius ir prisideda kitomis iniciatyvomis, kurios padeda jaunam verslui tapti žinomesniu, plėtoti verslą, pasidalinti patirtimi ir kita.

 

[box size=”large” border=”full”]Ką sužinosite?[/box]

  • Sužinosite apie e-prekybos finansavimo sprendimus;
  • Apie verslo paskolų rinką;
  • Kokio tipo galimos finansavimo paslaugos?
  • Kokius klausimus Jums užduos kredituotojai?

[box size=”large” border=”full”]Mokymus veda[/box]

Linas Armalys – “Credital Verslui” bendraįkūrėjas ir vadovas.

Prieš įkurdamas „Credital verslui“ Linas Armalys 8 metus dirbo viename iš didžiausių bankų Lietuvoje – „Swedbank“, paskolinių produktų vystymo srityje.

Linas Armalys vadovavo Paskolinių produktų vystymo ir palaikymo departamentui „Swedbank“ Baltijos šalių grupės produktų padalinyje, taip pat Vartojamųjų paskolų vystymo ir palaikymo skyriui. 2011-aisiais metais už sėkmingą verslo linijos vystymą buvo pripažintas „Swedbank“ metų darbuotoju.

Linas Armalys gavo verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį Maskvos Lomonosovo universitete, kurį baigė su pagyrimu, taip pat Vilniaus universitete įgijo Komunikacijos bakalauro laipsnį.

 

[box size=”large” border=”full”]Mokymų video[/box]

Norint peržiūrėti, įsigykite vieną iš narysčių:
- NEMOKAMA
- ASMENINIO TOBULĖJIMO
- PROFESINIO TOBULĖJIMO
- VADOVO, VERSLININKO, INVESTUOTOJO
- VIP

 

ĮSIGYKITE NARYSTĘ ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite ir pamatysite VIDEO