Naujos el. parduotuvės parengimas darbui


Apžvelgsime tolimesnius žingsnius, kurie turi būti atlikti, steigiant naują el. parduotuvę. Apie tai Vladas Sapranavičius kalbės kartu su el. parduotuvės “Gera dovana” el. komercijos departamento vadovu Simu Šarmavičiumi. Simo seminaras apie el. parduotuvės steigimą sulaukė geriausio el. komercijos konferencijos “E-komercija ’16” dalyvių įvertinimo.

Seminarą veda:


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

 

sarmavicius

SIMAS ŠARMAVIČIUS. Simas yra sukaupęs 10 metų patirtį skaitmeninės rinkodaros srityje ir 4 metų patirtį dirbant su el. prekyba Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos rinkose. Per šiuos metus pavyko sukurti naują, ypač pasiteisinusią el. prekybos platformą, pritaikytą mobiliesiems įrenginiams, kurioje klientai gali lengvai išsirinkti ir įsigyti dovaną. Įgyvendinta rinkodaros strategija, kuri skatina nuolatinį augimą visose iš minėtų šalių, prisitaikyta prie kiekvienos rinkos specifikos, realizuotos naujos verslo kryptis, tokios kaip „Dovana man“.

 

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje