El. komercijos platformos pasirinkimas


Seminaro metu lektoriai kalbės apie tai, kas nulemia el. komercijos platformos pasirinkimą ir ką reikia žinoti renkantis platformą.

El. komercijos konferencijoje „E-komercija ’16“ kovo 15 d. didelio susidomėjimo susilaukė diskusija „El. komercijos platformų kova dėl klientų“. Intriguojantis pavadinimas buvo ne veltui. Scenoje užvirė tikra kova tarp trijų populiarių el. komercijos platformų advokatų. Prestashop platformai atstovavo Martynas Barkauskas iš Reservation Partner, Magento platformai – Paulius Nagys iš ADEO WEB, OXID – Tadas Četkauskas iš NFQ.
Geriausias teisėjas šioje diskusijoje buvo klientas, t.y. visi konferencijos dalyviai. Jų balsai nulėmė, kad vienintelė platforma gavusi taškų buvo pripažinta Prestashop. Ji ir tapo šios pirmosios konferencijos istorijoje diskusijos laimėtoja.

Tad šiame webinare Vladas Sapranavičius kalbins konferencijos didvyrį – Martyną Barkauską iš Reservation Partner, išplėšusį pergalę savo atstovautai platformai.
Kalbėsime apie tai, kas nulemia konferencijos platformos pasirinkimą, ką svarbiausia žinoti renkantis platformą ir t.t.

Seminarą veda:

sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

barkauskas

MARTYNAS BARKAUSKAS. Oficialaus Prestashop partnerio Lietuvoje, Reservation Partner, pardavimų vadovas. Jau trečius metus specializuojasi Prestashop projektuose ir konsultuoja įmones diegimo, funkcionalumo, migracijos, integracijų ir optimizavimo klausimais. Lietuvos ir užsienio rinkose yra sėkmingai įgyvendinęs daugiau nei 30 B2C ir B2B projektų.