Tik metų amžiaus verslas jau atidarinėja biurą Berlyne. Kuo jis toks ypatingas? Apie tai Vladas Sapranavičius laidoje kalbės su Oberlo bendra-įkūrėju Tomu Šlimu. Lietuviškas startuolis Oberlo vis daugiau užkariauja visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio ir vadinamas nauja kylančia žvaigžde.

Oberlo – puikus įrankis, leidžiantis importuoti produktus iš AliExpress tiesiai į jūsų Shopify parduotuvę, reguliuoti kainas ir tiesiogiai išsiųsti prekes klientas – viskas atliekama tik keliais paspaudimais.
Seminarą veda: 


sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.

Seminaro svečias:

slimasTOMAS ŠLIMAS Oberlo bendra-įkūrėjas.

 

 

 

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje