Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų interneto svetainėse – produkto pateikimas. Dažnai pristatydami save ir savo produktus, mes tai darome nusižiūrėję nuo neefektyvių pavyzdžių. Pristatome produktus sau, o ne savo klientams. Nenuostabu, kad dažnai, dideli interneto svetainės lankytojų srautai negarantuoja didelės konversijos.
Webseminaro metu pristatysime esmines taisykles ir pavyzdžius, kaip efektyviai ir teisingai pristatyti save ir savo produktą Jūsų interneto svetainėje.

Seminarą veda:

sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.


maziliauskasAndrius Maziliauskas.
Lektorius, Verslo konsultantas, verslininkas. Pagrindinis Andriaus, kaip konsultanto ir lektoriaus tikslas – teoriją paversti praktika. Būtent todėl visus mokymus ir seminarus jis veda, kaip praktinius workshopus.
Andrius profesionalus verslo konsultantas ir verslininkas, verslo konsultavime dirbantis nuo 2002 metų. Per visą konsultavimo laikotarpį teko konsultuoti tiek pradedančius verslininkus, tiek dideles įmones. Kadangi teko vystyti ne vieną verslą, lektorius puikiai žino kaip verslą pradėti, plėtoti ir kas jame yra sėkmė ar nesėkmė.

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje