fbpx

Didelių tikslų konferencijos įrašai

 

Sveiki visi, siekiantys tikslų,

Džiaugiamės, kad ieškote atsakymų, žinių ir motyvacijos.

Kaip konferencijoje pasakė Alex Monako – Tapkite ŽMOGUMI kuris MOKA siekti tikslų!

Konferencijos organizatoriai:
Martynas Šaikus ir Ernestas Kuprinskas

Pranešėjas: Kun. Algirdas Toliatas

Kaip įsikūnija svajonės

Kunigas, policijos kapelionas, rašytojas, dalyvaujantis įvairiuose socialiniuose projektuose. Kun. Algirdas savo kalbomis ir nuoširdumu pasiekia daugybės žmonių širdis. Geba suburti jaunus ir vyresnius žmones bei padėti nepasimesti šiuolaikinio gyvenimo ritme. Konferencijoje pasidalins įkvepiančia istorija ir įžvalgomis, kaip įsikūnija svajonės.

Pranešėjas: Alex Monaco

Kaip surinkti 100 tūkstančių Facebook sekėjų

Bestselerių autorius, soc tinklu konsultantas, turintis šimtus tūkstančių sekėjų Facebooke. Alex Monaco vaizdo įrašai sulaukia daugybės peržiūrų ir teigiamų reakcijų. Socialinių projektų iniciatorius, ADF (Adface) įkūrėjas, ONBO projekto bendraautorius. Alex dirbo su didžiausiomis Lietuvos bendrovėmis, tokiomis, kaip Topo centras, Travelvisapro (US), Monaco art gallery ir Pivot capital. Alex Monaco moka ir žino, ką daryti, kad patrigubintumete pardavimus ir sekejus gretas facebooke ir kitose soc. Platformose.

Pranešėjas: Žydrūnas Sadauskas

4 verslininkų tipai ir ką apie tai reikėtų žinoti

Vienas žymiausių ir charizmatiškiausių Lietuvos veidotyrininkų, puikiai išmanantis kūno kalbą ir žmogaus psichologiją. Veidoskaitos treneris, žmogaus elgsenos specialistas, verslo konsultantas, knygų autorius, gerai išmanantis rinkodaros sritį. Susidomėjęs veidoskaita, Žydrūnas suvokė, kiek daug galima suprasti apie žmogų vos išvydus jo veidą ir kaip padėti, jei žmogus eina prieš savo prigimtį. Veidotyrininkas geba atskleisti asmenybės talentus, charakterio bruožus ir kaip juos efektyviai išnaudoti. Jo pranešimas bus svarbus visiems verslininkams.

Pranešėja: Rosita Kanapeckaitė

Nustok matuotis

Psichologė, psichoterapeutė, nuolat besidominti žmogaus psichologiniu atsparumu, disciplinos reikšme ir poveikiu, elgesio keitimo galimybėmis, įpročių treniravimu, autentiškumu ir kitomis aktualiomis temomis. Pasak Rositos, iššūkiai skirti tam, kad išmoktume gyventi. Visi bijome, klystame ir patiriame krizes, jei nesirūpiname, ką kiti pagalvos, atrandame daugiau galimybių ir patirčių. Psichologė papasakos, kaip nustoti matuotis pagal kitus ir atsigręžti į save, į savo didelius tikslus.

Pranešėjas: Mindaugas Valickis

Esminiai mąstymo pokyčiai, kurie garantuoja verslo ir finansinę sėkmę

Mąstymo keitimo mentorius, padedantis tūkstančiams žmonių, tarp jų verslininkams ir sportininkams, siekti didelių tikslų. Mindaugo misija – padėti bent 10 proc. Lietuvos žmonių pasiekti proveržį gyvenime, versle, sporte, santykiuose ir sąmoningai susikurti tokį gyvenimą, kokio jie trokšta. Sukaupta didžiulė patirtis, stipri empatija ir turimos žinios leido Mindaugui sukurti itin efektyvią metodiką, padedančią dar griečiau judėti savo tikslo link. Norite sužinoti daugiau? Dalyvaukite konferencijoje ir būkite pasirengę pokyčiui.

Pranešėja: Maryna Valiukonienė

Kaip ekologiškai siekti tikslų pasitelkiant kitų žmonių patirtį ir resursus

Mastermind metodo Lietuvoje pradidininkė, sertifikuota Mastermind grupių moderatorė, trenerė, metodologė ir verslininkė, apmokiusi daugiau kaip 700 grupių moderatorių. Su Mastermind įrankiu, jos klientai sugeneravo per 100 000 eurų. Verslininkė papasakos, kas tai per įrankis ir kaip išnaudoti jo jėgą dideliems tikslams.

Pranešėja: Daiva Dūdėnaitė

Kaip užkurti neišsenkantį energijos šaltinį dideliems tikslams?

Asmenybės ugdymo praktikė ir santykių ekspertė. Ilgamečius tyrinėjimus, patirtį ir žinias Daiva apjungė į autorinį VIDINĖS SĖKMĖS METODĄ, kuris padeda įgalinti visus keturis žmogaus prigimtinius resursus tam, kad efektyviomis taptų pagrindinės gyvenimo sritys: savirealizacija, finansai, santykiai ir sveikata.
Pati ne kartą gyvenime pranokusi savo ir kitų drąsiausius lūkesčius įgyvendinant tikslus, pranešimo metu Daiva dalinsis, koks mąstymo būdas lemia svajonių mąstelį, kaip užkurti atominę elektrinę savo viduje ir kaip mėgautis ne tik rezultatais, bet ir pačiu procesu siekiant didelių tikslų.

Pranešėja: Neringa Pangonytė-Novikienė

Kaip susikuria rimti BIG dalykai prasidedantys nuo papildomų veiklų

Neringa – buvusi bankininkė ir „Žinių radijo“ vienos iš laidų vedėja, dabar – pardavimų ir plėtros vadovė, amžina side-hustlintoja, verslo ir veiklos motyvacijos lektorė, Etsy mentorė ir dviejų berniukų mama. Veikli moteris pasidalins, kaip nemetant darbo pradėti naują veiklą. Kokie pirmieji žingsniai ir galimi iššūkiai. „Dream big, but first know what your Big is!“, – akcentuoja mentorė.

Pranešėjas: Valentinas Marinionokas

Anti-marketingas arba kaip padidinti savo verslo pardavimus 10 kartų, apeinant tradicines strategijas ir verslo logiką

„Grizlio metodo“ autorius, pardavimų ir klientų konsultavimo specialistas, puikiai išmanantis pardavimų psichologijos subtilybes bei žinantis kaip tikslingai naudoti žmogaus vidinius resursus. Valentinas atskleis, kaip maksimaliai padidinti pardavimus ir kokios klaidos kainuoja pernelyg brangiai.

Pranešėja: Kristina Busilaitė

Kaip įgyvendinti svajonę, kai trūksta pinigų

Rašytoja, sąmoningos tėvystės mentorė, knygų tėvams autorė. Kristina daugelį metų buvo karjeristė, virš 10 m. dirbo medicinos srityje, tačiau viduje kirbėjo kūrybiška siela ir tikslingai neišnaudotos pedagoginės žinios. Karantinas padėjo atsigręžti į save ir, vedama atkaklumo bei vidinės intuicijos, ji sujungė tai, ką viduje turi geriausio. Lektorė papasakos, kaip įgyvendinti svajonę, kai pasitinka iššūkiai ir norisi nuleisti rankas.

Pranešėjas: Ronaldas Burokas

Kaip video pagalba pasiekti didelių tikslų, pritraukti dėmesį ir paversti tai pinigais?

Daugiau nei dešimtmetį kūrė televizijai ir internetui vaizdo įrašų turinį. Pasukęs į rinkodaros ir verslo plėtros sritį, Ronaldas įkūrė „Video marketingo“ mokymų studiją, nuolat rengia kursus ir podkastus. Praėjusiais metais organizavo pirmąją YouTube konferenciją Lietuvoje „YouTube verslui’22”. Jo klientų sąraše puikuojasi tokios organizacijos kaip: Phizer, Nord Security, Lietuvos Respublikos Seimas ir kt. Ronaldas papasakos, kaip sėkmingai išnaudoti video, siekiant didelių tikslų ir plačios auditorijos.

Pranešėjas: Tomas Bagdonavičius

Kaip finansines svajones įgyvendinti greičiau

Verslininkas, knygų autorius.
Tomui ir jo verslo partneriams priklauso per 400 NT objektų Lietuvoje, kuriuos jie nuomoja ir kiekvieną mėnesį gauna reguliarias pajamas. Dar jam priklauso nauji verslo projektai, kaip atostogoms skirtų prabangių namukų nuoma, internetinio verslo kompanijos, maisto prekių parduotuvės ir dar daug kitų pelną generuojančių šaltinių.
Visa tai Tomas kūrė, vystė ir sėkmingai išplėtė per neilgą laikotarpį. Dabar jis drąsiai vadinamas finansiškai laisvu, kuriančiu perspektyvius projektus.

Pranešėja: Renata Cikanaitė

Kaip pastovėti už save susidūrus su sunkumais siekiant tikslų

Laidų ir tekstų autorė, konferencijų organizatorė, lektorė. Tapusi mama, pajuto savęs pažinimo skonį ir norą gilintis į santykių temas, nerti į tapatybės paieškas, jaukintis kitų priėmimą. Augimo ir brandos procesas vis giliau vedė į tėvystės temas, virtusias gražiais projektais, kuriuos apjungia „Tėvai ryšyje“. Pasak Renatos, siekiant mažų ir didelių tikslų, neįmanoma išvengti sunkumų. Kažkam neužteks resursų, finansų ar įgūdžių. Kažką stabdys aplinka, kritika ar nenoras bendradarbiauti. Šių iššūkių nereikia bijoti, tik verta jiems pasiruošti. Lektorė pristatys paprastą ir labai praktišką 6 žingsnių programą, kaip, susidūrus su pasipriešinimu, pastovėti už save ir savo tikslą, ir kaip pasilikti sprendimo galią sau.

Pranešėjas: Rimantas Ruzgys

Kas žmogaus gyvenime yra visų svarbiausia

Prigimtinės Tiesos Pažinimo Mokyklos bendraautorius, knygos „Įvadas į gyvenimą“ autorius, mentorius. Rimantas įvardins, kur turėtų būti sutelktas šiuolaikinio žmogaus dėmesys sparčiai vykstančiame evoliucijos virsme, kad pavyktų išlaikyti pilnatvę ir išskleisti savo kūrybą. Papasakos apie vykstančius pokyčius, kurie paliečia kiekvieną žmogų. Atskleis, iš kur ateina aukščiausio lygio idėjos ir kodėl neverta pasikliauti sena patirtim.

Žinios tai galingiausias įrankis tobulėjant