Ekologija ir gamtos išsaugojimas Lietuvoje darosi vis populiaresnės diskusijų temos. Imame gerąjį pavyzdį iš užsienio šalių, stebėdami jų atliekų rūšiavimą, socialinį atsakingumą, privačių ir bendrų teritorijų tvarkymą bei susitelkimą vardan bendrų tikslų.

Organizuojamas projektas DAROM yra socialinis atspindys, parodantys, jog žmonės nori gyventi tvarkingoje aplinkoje ir jiems rūpi ekologinės problemos. Kaip tai išnaudoti?

Esame neatsiejamai susiję su atliekų tvarkymu. Elgiamės klaidingai, nespręsdami esminių Lietuvos atliekų tvarkymo sistemos problemų, ją tik gydydami. Mums kyla daugybė su ekologija susijusių klausimų: verta ar neverta rūšiuoti atliekas? Jei taip, kodėl verta būti draugišku aplinkai? Šias ir kitas aktualias temas, apimančias socialinius-ekologinius projektus, plačiosios visuomenės įtraukimą bei Darom vietą atliekų tvarkymo sistemoje, paprastai ir visiems suprantamai Karolis aptars savo seminare.

Seminaro metu bus aptarta, kur slypi visos problemos priežastys, kasdien paliečiančios kiekvieną iš mūsų. Kodėl verta dalyvauti socialiniuose projektuose, kuo mums naudingi aplinkosauginiai projektai ir kaip tai keičia mūsų gyvenimo kokybę.

Seminaro turinys:

1. Socialiniai – ekologiniai projektai.
2. Ar verta į juos įtraukti plačiąją visuomenę?
3. Atliekų tvarkymo sistema. Kur DAROM ir kiekvieno iš mūsų vieta joje?

Seminarą veda:

sargunasKAROLIS SARGŪNAS – VšĮ “Mes Darom” projekto vadovas.