DALIJIMOSI EKONOMIKA LIETUVOJE 2016: dabartinė situacija ir naujos galimybės


Seminarą rengia:
dalijimosi ekonomika

 

Tarptautinėje konferencijoje „Dalijimosi ekonomika Lietuvoje 2016: dabartinė situacija ir naujos galimybės“ buvo apžvelgti dalijimosi ekonomikos verslo principai, galimybės bei privalumai. Dalijimosi modeliu veikiančių įmonių atstovai Lietuvoje dalinosi savo patirtimi bei įžvalgomis, kaip šis naujasis verslo principas yra priimamas vartotojų bei valstybinių institucijų.

Konferencijos tikslas – pristatyti dalijimosi ekonomikos „sharing economy“ principus, problemas, privalumus visuomenei ir vyriausybinėms institucijoms.
Konferencija skirta – auditorijai, besidominančiai dalijimosi ekonomikos verslo principais ir galimybėmis, tarpusavio skolinimo veikla ir jos naujovėmis.
Renginyje bus apžvelgtos verslo, paremto vis labiau pasaulyje populiarėjančiu dalijimosi ekonomikos modeliu, galimybės, privalumai ir problematika.
Pagal šį modelį Lietuvoje ir užsienyje veikiančių įmonių – „Uber“, „CityBee“, „Savy“ – atstovai dalinsis savo patirtimi ir įžvalgomis apie vartotojų bei valstybinių institucijų požiūrį į dalijimosi ekonomiką. Konferencijoje didelis dėmesys bus skiriamas tarpusavio skolinimo platformoms bei transporto kompanijoms.

 

Konferencijos dalyviai:

 

lendIt
bondora
mintos
Lietuvos laisvosios rinkos institutas
susisiekimo paslaugos
Lietuvos finansu ministerija

citybee
uber

SEMINARŲ VIDEO

Šis video turinys jums nematomas

Prisijunkite arba užsiregistruokite, kad pamatyti video medžiagą!

 

REGISTRACIJOS NUORODA ČIA

ĮSIGYKITE PRENUMERATĄ VERSLUI, NORĖDAMI PAMATYTI ŠIUOS VIDEO